01 Şubat 2010, Pazartesi 11:21:43

İZAIR'DE İŞLER İYİ Mİ KÖTÜ MÜ?

İzmir merkezli İzAir’de beklenmeyen bir gelişme oldu. Pegasus Havayolları’nın ortaklığında ve yönetiminde olan şirketin uluslar arası bir dergiye verdiği ilan kafaları karıştırdı. Her defasında işleyin yolunda olduğu belirtilen şirketin ilanında neler var?
  • durum vahim
  • ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE.KABİN MEMURU OLMAK İÇİN BU UĞURDA HAYATLARININ YÖNLERİNİ DEĞİŞTİREN SONRADA SERTİFİKALARINI BİLE ALMIŞ OLMALARINA RAĞMEN SAÇMA SAPAN SEBEPLERLE İŞE BAŞLATMADIĞINIZ ONCA İNSANIN AHI BİGÜN NE DE OLSA TUTAR.BUGÜN YA DA YARIN ÖNEMİ YOK.
  • Herzaman bir kisinin goruslerine saygi duymamiz veya ayni frekansta dusunmemiz gerekmez.....Bizler soylenenleri tekrarlamayi ve dolayisiyla yukariyi desteklemeyi tercih ederiz, AKSI iddia edenleri durup bukup bir koseye sikistirmayi tercih ederiz ve dolayisiyla asagiyi tekmeleriz yukariya cikabilmek icin. bunuda tek kelimeyle aciklayabilirdim......Farkli goruslere saygi gosterip arastirilmasi halinde belki dogruluk payi vardir diye dusunen ve OZELLIKLE arastiran yoktur TC halkinda.... Saygilar
  • Hava yollarının çogu Bursaya sefer düzenlemek ismtemiyorlar. Sebebi ise bilinmiyor. 2,5 milyonluk ihracat ve turizm şehrini fark eden bir İz air görmek istiyoruz.

Dünya havacılığının en prestijli dergilerinden biri olan Flight International’a ilan veren İzAir, 3 adet A319’ları wet-lease vermek istediğini belirtti. İlanda kısa veya uzun vadeli olarak kiraya verilmek istenen uçakların tam da turizm sezonu öncesinde kiraya verilmek istenmesi “İzAir’de neler oluyor” sorusunu akla getirdi.

İzmir’den Pegasus Havayolları altında iç hat uçuşları da yapan İzAir’in ilanında Nisan ayından itibaren kiraya verilmek istendiği belirtildi.

Filosunda 3 adet A319 2 adet A320 uçak bulunan İzAir’in uçakları kiraya vermek istemesinin nedenini ise Pegasus Havayolları ticaretten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda İzAir Genel Müdürlüğü’nü yapan Gürol Yüksel şöyle izah etti. “Uçakları kiraya verecektik ve yerine A320 getirecektik. Ancak şu ana kadar uçaklara talip çıkmadı. Dolayısıyla mevcut durumu koruyacağız”

Flight International Dergisi’nin Ocak 2010 sayısında yer alan ilandan dolayı uçakları wet-lease olarak kiralamak isteyen çıkarsa İzAir yeniden uçak arayışına girebilir.

İşte o ilan:

İzair - Izair

©AirportHaber Özel

İZAIR'DE İŞLER İYİ Mİ KÖTÜ MÜ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 7 yıl önce
durum vahim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE.KABİN MEMURU OLMAK İÇİN BU UĞURDA HAYATLARININ YÖNLERİNİ DEĞİŞTİREN SONRADA SERTİFİKALARINI BİLE ALMIŞ OLMALARINA RAĞMEN SAÇMA SAPAN SEBEPLERLE İŞE BAŞLATMADIĞINIZ ONCA İNSANIN AHI BİGÜN NE DE OLSA TUTAR.BUGÜN YA DA YARIN ÖNEMİ YOK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Herzaman bir kisinin goruslerine saygi duymamiz veya ayni frekansta dusunmemiz gerekmez.....Bizler soylenenleri tekrarlamayi ve dolayisiyla yukariyi desteklemeyi tercih ederiz, AKSI iddia edenleri durup bukup bir koseye sikistirmayi tercih ederiz ve dolayisiyla asagiyi tekmeleriz yukariya cikabilmek icin. bunuda tek kelimeyle aciklayabilirdim......Farkli goruslere saygi gosterip arastirilmasi halinde belki dogruluk payi vardir diye dusunen ve OZELLIKLE arastiran yoktur TC halkinda.... Saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hava yollarının çogu Bursaya sefer düzenlemek ismtemiyorlar. Sebebi ise bilinmiyor. 2,5 milyonluk ihracat ve turizm şehrini fark eden bir İz air görmek istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000