02 Temmuz 2009, Perşembe 11:56:27

IZAIR BÜYÜYOR

Pegasus Havayolları’nı da bünyesinde bulunduran Esas Holding’in yüzde 80’ine sahip olduğu İzair, beşinci uçağını da filosuna kattı.
  • IZAIR IN A320 LERİ TACA HAVAYOLARINDANIŞ ÇOĞU 2002 YADA 2003 MODEL
  • ben izair hava yollarında pilot olmayı çok istiyorum çünkü ben izair hava yollarıyla seyehat etmişim ve çok memnun kaldım bu uçak firmasında pilot olmakla kndimle gurur duyarım
  • insan resime bakınca uçagın güzel ve zarif olduğunu anlıyor bence izair uçagın dışına güzel bir model vermiş
  • keşke bizler interneti öğrenmek için kullansak, dedikodu ya da sokak arası balkondan çekirdek çitleme kültürümüze has olmayan bir tavırda ama çok uzağız bundan. esas holding izairin %80'ine değil, 61 ine sahiptir. haber kaynağı sallama olunca haber değildir. her ülke de hakettiği ölçü de bilgilendirilir.

İzmir merkezli uçuşlar yapan İzair, filosunu genişletiyor. Filosunda, ‘Alsancak’, ‘Karşıyaka’ ve ‘Göztepe’ isimli üç adet Airbus 319 tipi, ‘Çeşme’ adı verilen bir adet Airbus 320 tipi uçağı bulunan İzair, yeni uçağını da İstanbul’a getirdi. Sabiha Gökçen Havalimanı’na inen TC-İZA kuyruk tescilli uçağa ‘Foça’ adı verildi. Uçak, havacılıkta gelenek haline gelen su takıyla karşılandı.

180 yolcu kapasiteli uçağın birkaç gün içinde seferlerine başlaması planlanıyor.

IZair

IZair

IZAIR BÜYÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Misafir ~ 7 yıl önce
IZAIR IN A320 LERİ TACA HAVAYOLARINDANIŞ ÇOĞU 2002 YADA 2003 MODEL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ben izair hava yollarında pilot olmayı çok istiyorum çünkü ben izair hava yollarıyla seyehat etmişim ve çok memnun kaldım bu uçak firmasında pilot olmakla kndimle gurur duyarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
insan resime bakınca uçagın güzel ve zarif olduğunu anlıyor bence izair uçagın dışına güzel bir model vermiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
keşke bizler interneti öğrenmek için kullansak, dedikodu ya da sokak arası balkondan çekirdek çitleme kültürümüze has olmayan bir tavırda ama çok uzağız bundan. esas holding izairin %80'ine değil, 61 ine sahiptir. haber kaynağı sallama olunca haber değildir. her ülke de hakettiği ölçü de bilgilendirilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000