11 Şubat 2014, Salı 10:50:40

İŞTE PEGASUS'UN YENİ ROTASI

Pegasus Havayolları, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada, bir uçak kiralanacağını duyurdu. Pegasus ayrıca Sabiha Gökçen-Kuveyt seferlerinin de başlatılacağını açıkladı.
  • Ufo ya cvp: evet hepimiz thy ye geçmeyi düşünüyoruz. Thy den daha çok uçup yarı maaşını bile alamıyoruz. Kabin ekibi kokpit ve genel olarak pegasus çalışanlara ciddi anlamda geçinebile eği bir maaş ödemiyor. 2000 tl ye yapılcak iş değil kabin memuru olmak. Thy aç artık şu alımlarını lütfen insanları şu saçma özel şirketlere mahkum etme.
  • KUVEYT'e YapıLacak uçuşlar Çok mutlu etti beni;TŞK Pegasus...sevindirici bir haber bu..biz buradan T.R ye dönmek için büyük paralar ödemek zorunda kalıyorduk;Şimdi ise ülkemin bir şirketi ile seyahat etmek mutluluk verici ki zaten burdan bir çok kuveyt'li pegasusu tercih edecektir ..bu yüzden LÜTFEN ki Bu şirketinizin yararına olacak bir durum ARAPÇA BİLEN ÇALIŞANLAR ALINSIN(( Naçizane Fikrim))..Çünkü buradakiler 50 dil bilsede isteklerini ARAPÇA sunuyor..Yani biraz bu Konuda Kaprisliler;Bu durumu aşarsanız Başarılı olacaksınız Şüphem yok.12 senedir burada yaşayan biri olarak bu haber beni ve burdaki türkleri Çok sevindirecek..AMA fiyatlar PAHALI olduğundan burdaki ARAPLARDA sizi tercih edecektir..SAYGILAR SUNUYORUM HERKESE
  • Kars'a ne zaman sefer konacak
  • Almayı düşündükleri ama sonra iptal edilen 4 tane B737 vardı. Bu uçak acaba o opsiyonlardan birimidir? Birde baya bir ekibin THY'e geçeceği söyleniyor. Bu sene ayrılan oldu mu?

Pegasus Havayolları, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada, bir uçak kiralanacağını duyurdu. Pegasus ayrıca Sabiha Gökçen-Kuveyt seferlerinin de başlatılacağını açıkladı.

Pegasus'tan yapılan açıklamada:

Şirketimiz Yönetim Kurulunca BBAM Aircraft Management LP firmasından 1 adet B737-800  uçağın 68 aylığına kiralanmasına ve bu doğrultuda nihai kira sözleşmesinin imzalanması için Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdüre tam yetki verilmesine karar verilmiştir.

Şirketimiz, almış olduğu sivil havacılık izinleri çerçevesinde 26.03.2014 tarihinden itibaren İstanbul (Sabiha Gökçen)- Kuveyt tarifeli seferlerine başlayacaktır.

İŞTE PEGASUS'UN YENİ ROTASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ufo ya cvp: evet hepimiz thy ye geçmeyi düşünüyoruz. Thy den daha çok uçup yarı maaşını bile alamıyoruz. Kabin ekibi kokpit ve genel olarak pegasus çalışanlara ciddi anlamda geçinebile eği bir maaş ödemiyor. 2000 tl ye yapılcak iş değil kabin memuru olmak. Thy aç artık şu alımlarını lütfen insanları şu saçma özel şirketlere mahkum etme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OTELCİ DAYI ~ 4 yıl önce
KUVEYT'e YapıLacak uçuşlar Çok mutlu etti beni;TŞK Pegasus...sevindirici bir haber bu..biz buradan T.R ye dönmek için büyük paralar ödemek zorunda kalıyorduk;Şimdi ise ülkemin bir şirketi ile seyahat etmek mutluluk verici ki zaten burdan bir çok kuveyt'li pegasusu tercih edecektir ..bu yüzden LÜTFEN ki Bu şirketinizin yararına olacak bir durum ARAPÇA BİLEN ÇALIŞANLAR ALINSIN(( Naçizane Fikrim))..Çünkü buradakiler 50 dil bilsede isteklerini ARAPÇA sunuyor..Yani biraz bu Konuda Kaprisliler;Bu durumu aşarsanız Başarılı olacaksınız Şüphem yok.12 senedir burada yaşayan biri olarak bu haber beni ve burdaki türkleri Çok sevindirecek..AMA fiyatlar PAHALI olduğundan burdaki ARAPLARDA sizi tercih edecektir..SAYGILAR SUNUYORUM HERKESE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ksy ~ 4 yıl önce
Kars'a ne zaman sefer konacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UFO ~ 4 yıl önce
Almayı düşündükleri ama sonra iptal edilen 4 tane B737 vardı. Bu uçak acaba o opsiyonlardan birimidir? Birde baya bir ekibin THY'e geçeceği söyleniyor. Bu sene ayrılan oldu mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000