12 Ağustos 2013, Pazartesi 10:46:34

İŞTE PEGASUS'UN BAYRAM PERFORMANSI

Türkiye’de zamanında kalkış performansını her gün web sitesinde yayınlayan tek hava yolu şirketi olan Pegasus, Ramazan Bayramı’nda da misafirlerini %94,54 zamanında kalkış oranıyla taşıdı...
  • Şu yorumlara baktığımda yine bu işi bildiğini zannedenlerin iş başında olduğunu görüyorum.şimdi benim aldığım biletteki tarife kalkış saati olabilir mi? Şu çok bilmişlikleri bırakalım lütfen. Ben de thy deyim ve hiçde sizin dediğiniz gibi ölçülendirilmiyor. Tarifedeki kalkış saati kapı kapatma saatidir.Kalkış saati hiç bir zaman değerlendirmeye alınmaz. O zaman sadece pilotların flight time için aldığı zamandır. Varış zamanı olarak ta uçağın indiği saat alınır. Bu bütün havayollarında aynıdır. Arkadaşın dediği gibi olsa THY nin bana zamanında kalkan 1 tane uçağını gösteremez. Ayrıca yine Pegasus THY benzetmesi yapılmış. Pegasus un bir iddiası yokken sizin bu iddianız nedendir? Anlamak mümkün değil. Haber Pegasus ile ilgili THY ile değil. Yorumlarınız habere uygun olması için biraz dikkatli okuyun ve düşünün lütfen.
  • Biz Pegasus olarak;seferimizde üç saat tehir olduğu zaman kağıt üzerinde seferi iptal ediyoruz ve üç saat sonra aynı seferi sanki yeniymiş gibi tekrar koyuyoruz.Böylece ilgili seferde istatistiklere sıfır gecikme yansıyor.Nasıl cin fikir di mi :))
  • Bunu kime lanse ediyor anlamiyorum. Bu seylere onem verenler zaten hesaplama yapilirken kapi kapatma suresinin baz alindigini biliyor zaten. Gercek olan tekerin yerden kesildigi andir veya +10dk.taxi suresi belki. Saw'da kapiyi kapattiktan sonra yogun piklerde(08.00 / 20.00) yarim saat ucaklarin sira bekledigi oluyor , hem de her gun.
  • Tk nın 1 günlük uçuş sayısı

Pegasus Hava Yolları, uygun fiyatlı ve zamanında gerçekleştirdiği uçuşlarıyla Ramazan Bayramı’nda da seyahat edenlerin değişmez tercihi oldu.

Ramazan Bayramı’nın hızlı trafik akışında misafirlerinin seyahatlerinin aksamadan sürdürmesini sağlayan Pegasus, 07-11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirdiği toplam 1.659 uçuşla, 256.072 misafirini %94,54 zamanında kalkış oranıyla  zamanında seyahat noktalarına ulaştırdı.

İŞTE PEGASUS'UN BAYRAM PERFORMANSI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Şu yorumlara baktığımda yine bu işi bildiğini zannedenlerin iş başında olduğunu görüyorum.şimdi benim aldığım biletteki tarife kalkış saati olabilir mi? Şu çok bilmişlikleri bırakalım lütfen. Ben de thy deyim ve hiçde sizin dediğiniz gibi ölçülendirilmiyor. Tarifedeki kalkış saati kapı kapatma saatidir.Kalkış saati hiç bir zaman değerlendirmeye alınmaz. O zaman sadece pilotların flight time için aldığı zamandır. Varış zamanı olarak ta uçağın indiği saat alınır. Bu bütün havayollarında aynıdır. Arkadaşın dediği gibi olsa THY nin bana zamanında kalkan 1 tane uçağını gösteremez. Ayrıca yine Pegasus THY benzetmesi yapılmış. Pegasus un bir iddiası yokken sizin bu iddianız nedendir? Anlamak mümkün değil. Haber Pegasus ile ilgili THY ile değil. Yorumlarınız habere uygun olması için biraz dikkatli okuyun ve düşünün lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalana gel ~ 5 yıl önce
Biz Pegasus olarak;seferimizde üç saat tehir olduğu zaman kağıt üzerinde seferi iptal ediyoruz ve üç saat sonra aynı seferi sanki yeniymiş gibi tekrar koyuyoruz.Böylece ilgili seferde istatistiklere sıfır gecikme yansıyor.Nasıl cin fikir di mi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gercekler ? ~ 5 yıl önce
Bunu kime lanse ediyor anlamiyorum. Bu seylere onem verenler zaten hesaplama yapilirken kapi kapatma suresinin baz alindigini biliyor zaten. Gercek olan tekerin yerden kesildigi andir veya +10dk.taxi suresi belki. Saw'da kapiyi kapattiktan sonra yogun piklerde(08.00 / 20.00) yarim saat ucaklarin sira bekledigi oluyor , hem de her gun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 5 yıl önce
Tk nın 1 günlük uçuş sayısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asd ~ 5 yıl önce
ne alaka

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000