20 Nisan 2012, Cuma 14:50:11

İŞTE 'O' UÇUŞUN FİYATLARI

Geçtiğimiz hafta ilk olarak AirportHaber'in duyurduğu Tel Aviv uçuşlarıyla ilgili fiyatlar belli oldu.
  • böylelikle istanbul tel aviv hattında bir tekel kırılmış oldu..
  • Burayı yine Yahudi karşıtı platforma çevirmeyin kardeşim. Cahilliğe gerek yok. Gayet iyi oldu, THY nin 4-5 seferi olmasına ragmen, biletler pahalı oluyordu, şimdi uygun fiyatlı bir alternatifimiz var.. Tesekkurler..
  • uçma pegasusla.mecburiyetinmi var.bin kamil koça git gideceğin yere.yol boyu açık büfe var nasıl olsa
  • İş seyahati ok, Türkiye' de yaşayan yahudilere ucuz memleket seyahati ok ama tatil vs. demeyin yahu! Adamların Amerika haricinde dünyada kavgalı olmadığı ülke yok neredeyse; sürekli gerilim ve bunaltan güvenlik tedbirleri. Şu sıralar kim İsrail' e tatil yapmaya gider?
Pegasus'tan yapılan açıklamada:

Pegasus Hava Yolları, 18 Haziran 2012 tarihi itibari ile Tel Aviv’e başlatacağı seferler ile uçuş ağını 24 ülkede toplam 52 noktaya yükseltirken, iş ve tatil amaçlı ekonomik seyahat destinasyonlarına bir seçenek daha ekliyor.
 
Akdeniz Sahilinin Farklı Şehri Tel Aviv’e Uçmak, 69,99 USD’den Başlayan Fiyatlarla Tarih dolu bir tatil geçirmeyi tercih edenler için eşsiz bir tatil fırsatı vaad eden Tel Aviv, eski kiliseleri, taş binaları ve sahip olduğu çok sayıda kültür, sanat ve tarih müzeleri ile geçmişe doğru bir gezinin kapılarını aralıyor. Tarihi yapısının yanı sıra Tel Aviv, zengin mutfak kültürü ve Akdeniz sahili boyunca uzanan plajları ile de Pegasus misafirlerinin yaz tatilini değerlendirmesi için farklı bir seçenek sunuyor.
 
İş Seyahatlerine Uçmanın Kolay ve Ekonomik Yolu Pegasus ile Tel Aviv’e Uçun
 
Bir tatil destinasyonu olduğu kadar, iş dünyasının önemli merkezlerinden biri olan Tel Aviv’e haftada 6 gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan düzenlenecek seferler için biletler 69,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Pegasus’un Tel Aviv uçuşları İstanbul’dan Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21:20’de, Cuma günleri 21:30’da, Pazar günleri ise 22:05’de gerçekleşecek. Pegasus misafirleri Adana, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ,Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon, Samsun ve Van’dan İstanbul bağlantılı olarak Tel Aviv’e uçabilecek.  
İŞTE 'O' UÇUŞUN FİYATLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
böylelikle istanbul tel aviv hattında bir tekel kırılmış oldu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Burayı yine Yahudi karşıtı platforma çevirmeyin kardeşim. Cahilliğe gerek yok. Gayet iyi oldu, THY nin 4-5 seferi olmasına ragmen, biletler pahalı oluyordu, şimdi uygun fiyatlı bir alternatifimiz var.. Tesekkurler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
uçma pegasusla.mecburiyetinmi var.bin kamil koça git gideceğin yere.yol boyu açık büfe var nasıl olsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İş seyahati ok, Türkiye' de yaşayan yahudilere ucuz memleket seyahati ok ama tatil vs. demeyin yahu! Adamların Amerika haricinde dünyada kavgalı olmadığı ülke yok neredeyse; sürekli gerilim ve bunaltan güvenlik tedbirleri. Şu sıralar kim İsrail' e tatil yapmaya gider?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000