01 Kasım 2011, Salı 12:01:31

İŞTE İZAIR DARBESİ VE PERDE ARKASI

İzAir'in Air Berlin Turkey olmaya başlaması Ali Kıdık'ın satırlarına yansıdı...
  • ben ozamanda yazmistim izair silinmesin izair berlin turkiye olarak hemde biri kucuk biri buyuk degil "' IZAIR BERLIN TURKIYE "' arkadaslar nasil bir fikir ali sabanci dusun istersen yakinken duzelt su isi arti air berlin buyuk yazilmis turkiye kucuk bu sana yakismaz turkiye buyuk harflan yazilir
  • yorumumun neresi yanlış merak ediyorum.doğrular sizi neye bu kadar acıtıyor?yoksa siz ekici'nin,kömürcü'nün,mantı'nın koruyucu meleğimisiniz?unutmayınki bu koruduklarınız gün gelir sizede kazık sokarlar.
  • Sayın pilot meslektaşlarım işin bize bakan yönüne ağırlık verelim lütfen.bizlerden tolnanan 1 milyon dolar nerede.PİL VAK sizden açıklma bekliyoruz!!!!!!
  • Turkiye de iki ortak bir sirketi anlasarak yonetemezken 100 ortakla Izair in nereye gidecegini tahmin ediyordu Izmir li hemserilerimiz, Ali Sabanciya.
Şehir ismi taşıyan tek şirket olan İzAir'e İzmirlilerin sahip çıkması da yetmedi. İzmirli işadamlarının büyük bir özveriyle kurdukları şirketin Pegasus'un bünyesine girmesi aslında olumlu karşılanmıştı.
 
Çünkü İzAir'in bu şekilde daha da büyüyeceği ve operasyonlarını daha güçlü yapacağı öngörülüyordu.
 
Peki ne oldu da İzAir Air Berlin Turkey olmaya başladı? Ali Sabancı'nın başından beri planladığı proje bu muydu? Neden İzAir hakkında özellikle Ali Sabancı'dan bir açıklama gelmiyor? İzAir tarihe mi gömülüyor?
 
İşte Pegasus ile İzAir'in ortaklık anlaşmasını da yerinde ve yakınında takip eden, bu süreçteki tüm gelişmeleri dikkatlice izleyen AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık'ın bu soruların yanıtını verdiği ve bazı sorularla desteklediği köşesi...
 
Ali Sabancı: 'İzmir'i merkez yapacağız'İŞTE İZAIR DARBESİ VE PERDE ARKASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
ben ozamanda yazmistim izair silinmesin izair berlin turkiye olarak hemde biri kucuk biri buyuk degil "' IZAIR BERLIN TURKIYE "' arkadaslar nasil bir fikir ali sabanci dusun istersen yakinken duzelt su isi arti air berlin buyuk yazilmis turkiye kucuk bu sana yakismaz turkiye buyuk harflan yazilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yorumumun neresi yanlış merak ediyorum.doğrular sizi neye bu kadar acıtıyor?yoksa siz ekici'nin,kömürcü'nün,mantı'nın koruyucu meleğimisiniz?unutmayınki bu koruduklarınız gün gelir sizede kazık sokarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın pilot meslektaşlarım işin bize bakan yönüne ağırlık verelim lütfen.bizlerden tolnanan 1 milyon dolar nerede.PİL VAK sizden açıklma bekliyoruz!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Turkiye de iki ortak bir sirketi anlasarak yonetemezken 100 ortakla Izair in nereye gidecegini tahmin ediyordu Izmir li hemserilerimiz, Ali Sabanciya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000