01 Şubat 2017, Çarşamba 10:02:05

Gaziantep'e mecburi iniş yapan Pegasus yolcuları isyan etti

Pegasus Havayolları'nın İstanbul-Batman seferini yapan uçağı Batman'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle Gaziantep Havalimanı'na mecburi iniş yaptı.Yolcular ise Pegasus'un kendileriyle ilgilenmediğini belirterek isyan etti.
  • Uçmanın kültürüne sahip olmayan bir güruh uçmaya çalışıyor.
  • Bu ve bunun gibi sorunların önlenebilmesi adına ÇARE KAMİL KOÇ.
  • Madem pegasusu begenmiyorsunuz neden pegasusla ucuyorsunuz? Firma size batmana abc yere giderken şampanya vericez demiyorki. Seni ordan oraya ucurucaz diyor. Videoyu izledim ve resmen orda hava kosullarindan ötürü ucagin dusmedigine dua etmeleri gereken insanlar boş yere laf yapiyor. Secim hakkin var. Git al tk dan bilet. Batman ucaginda YABANCI YOLCU YOKTU. FAKAT UCAGA YABANCI YOLCU ÇOKTU... Yorumlarda kekci milletiz yazmis biri dogru. Antepe indi ucak herkesin mutlaka holding toplantisi vardir cunlu aceleleri var saniyeleri para. Kesin bu sebepten boyle sacma video cekme ihtiyaci duydular...
  • Birakin arkadaslar...keyifler yerinde kaynatiyorlar.ezik ve cahil halkin eline bir firsat gectigi zaman emperyalist gordukleri gucunun yetebilecegi firmalara veya insanlara yuklenme ve magdur edebiyati yapmalarini izledik bu video da.. simdi soruyorum birakin sirketi falan filan.senin basinda ki insan magdur edebiyatiyla 15 senedir bu ulkeyi yonetiyor da sana ekmek su vermiyorda neden sesini cikarip ona birsey demiyorsun.neden hakkini aramiyorsun.neden mi 500 tl ye aldim ben bileti diyen arkadas gibi ( nasi aldiysa?)kameraya kaydeden arkadas gibi veya vizorun solunda bagiran kiro arkadas gibi halkin olursa hak aramak yerine got kili olmayi tercih ettirirler adama.kusura bakmayin saygilar.

Pegasus Havayolları'nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkış yaparak Batman'a giden uçağı olumsuz hava koşulları nedeniyle Batman Havalimanı'na inemedi.

Gaziantep Havalimanı'na iniş yapan uçakta bulunan yolcular ise Pegasus'un kendileri ile ilgilenmediğini söyleyerek uçak içerisinde yaşananları canlı yayınladı. 

Gaziantep Havalimanı'na iniş yapan Pegasus uçağının yolcuları, kendilerine otel, yemek ve otobüsle transfer gibi ulaşım hizmetlerinin verilmediğini belirterek isyan etti.

Uçak içerisindeki o anları böyle kaydedildi;

Gaziantep'e mecburi iniş yapan Pegasus yolcuları isyan etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (103)

yolcu yolcu ~ 2 yıl önce
Uçmanın kültürüne sahip olmayan bir güruh uçmaya çalışıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahahahah ~ 2 yıl önce
Bu ve bunun gibi sorunların önlenebilmesi adına ÇARE KAMİL KOÇ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabinnnn ~ 2 yıl önce
Madem pegasusu begenmiyorsunuz neden pegasusla ucuyorsunuz? Firma size batmana abc yere giderken şampanya vericez demiyorki. Seni ordan oraya ucurucaz diyor. Videoyu izledim ve resmen orda hava kosullarindan ötürü ucagin dusmedigine dua etmeleri gereken insanlar boş yere laf yapiyor. Secim hakkin var. Git al tk dan bilet. Batman ucaginda YABANCI YOLCU YOKTU. FAKAT UCAGA YABANCI YOLCU ÇOKTU... Yorumlarda kekci milletiz yazmis biri dogru. Antepe indi ucak herkesin mutlaka holding toplantisi vardir cunlu aceleleri var saniyeleri para. Kesin bu sebepten boyle sacma video cekme ihtiyaci duydular...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasusla hic alakasi olmayan kaptan pilot ~ 2 yıl önce
Birakin arkadaslar...keyifler yerinde kaynatiyorlar.ezik ve cahil halkin eline bir firsat gectigi zaman emperyalist gordukleri gucunun yetebilecegi firmalara veya insanlara yuklenme ve magdur edebiyati yapmalarini izledik bu video da.. simdi soruyorum birakin sirketi falan filan.senin basinda ki insan magdur edebiyatiyla 15 senedir bu ulkeyi yonetiyor da sana ekmek su vermiyorda neden sesini cikarip ona birsey demiyorsun.neden hakkini aramiyorsun.neden mi 500 tl ye aldim ben bileti diyen arkadas gibi ( nasi aldiysa?)kameraya kaydeden arkadas gibi veya vizorun solunda bagiran kiro arkadas gibi halkin olursa hak aramak yerine got kili olmayi tercih ettirirler adama.kusura bakmayin saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000