20 Kasım 2009, Cuma 12:48:57

FİKİR FIRTINASI’NDA FIRTINA KOPACAK

Haftanın önemli gelişmelerinin ele alındığı Fikir Fırtınası’nda bu hafta çok önemli ve kritik konular enine boyuna konuşulacak.
  • Şimdi bizler 60 bin dolar egitim masraflarını karşılayıp egitim aldık ayrıca her birimiz üniversite mezunu askerlik ingilizce bunlar tam ama hala iş yok . bu durumlardan magdur yüzlerce atpl pilot oldugunu bilmiyormusunuz o kadar yorum gönderiliyor...
  • Akşam cabuk olsada izlesek. gerçekdende çok önemli konular.

Havacılık sektörü hararetli bir haftayı geride bırakırken haftanın önemli gelişmeleri Fikir Fırtınası’nda ele alınıyor.
 
Sabiha Gökçen Havalimanı’nın güvenliği gerçekten SOS veriyor mu?

Dersim İsyanı’nı bastırmak için görev alan Sabiha Gökçen’in isminin havaalanına verilmesine kimler neden isyan ediyor?

Demokratik açılım sürecinde DTP Siirt Milletvekili Osman Özçelik, uçaklarda neden Kürtçe anons yapılmasını istiyor? Uluslar arası kurallar buna ne diyor? Dünyada bunun örnekleri var mı?

Pegasus Havayolları’nda general rütbesinden emekli olan pilotlara yasak geldi. Pegasus general pilotlara kapılarını neden kapattı?

Sefa İnan, Oktay Erdağı, Murat Herdem ve Ali Kıdık’ın birlikte hazırlayıp sundukları program saat 21.00’de canlı olarak ekrana gelecek.

FİKİR FIRTINASI’NDA FIRTINA KOPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 9 yıl önce
Şimdi bizler 60 bin dolar egitim masraflarını karşılayıp egitim aldık ayrıca her birimiz üniversite mezunu askerlik ingilizce bunlar tam ama hala iş yok . bu durumlardan magdur yüzlerce atpl pilot oldugunu bilmiyormusunuz o kadar yorum gönderiliyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Akşam cabuk olsada izlesek. gerçekdende çok önemli konular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000