01 Haziran 2014, Pazar 13:07:15

DÜNYA KABİN MEMURLARI GÜNÜNÜ DOYASIYA KUTLADILAR

Havayolları Kabin Memurları Derneği TASSA, gelenekselleşen Dünya Kabin Memurları Günü kutlamalarını dün gerçekleştirdi.
  • Okumaktan bile yoksun bir milletiz..haberde kabin memurlari gununu kutlayan sirketleri yazmislar thy icin de soma faciasindan dolayi kutlamadilar yazilmis ozaman gulmelerine de gerek yok gulmeye takmislara ithafen..
  • Yakisiyor mu Talat Başkan..masallah hicbir eglenceyi kacirmiyorsunuz..yaninizdaki agzi kulaklarinda olan,ikbalini ve koltugunu emekci memurlara borclu olan,calisanlarin cektiklerinden bihaber müdürlerle iyi eglenceler diliyoruz ONURLULAR olarak..
  • resmi kıyafetle çekilen fotografa bakın hepsinin yüzünden düşen bin parça sn kotil ve sn topçu pesonelin suratlarına bakarmısınız ltf bunlar uçakta nasıl yüzleri gülecek hepsi somurtgan en dikkat çekici haliyle kabin görevlilerinin gerçek yüzü.....
  • Robokop gibi cikisiniz be kardesim hadi ucakta suratsizsiniz anladikta bari resim cekerken azicik tebessum edin

Türkiye’de TASSA tarafından organize edilen ve her yıl 31 Mayıs günü kutlanan Dünya Kabin Memurları Günü bu yıl Qubbe Bahçe’de düzenlenen bir organizasyonla kutlandı.

Gündüz saatlerinde başlayan organizasyon da çeşitli oyun stantlarında stresini atan kabin memurları, akşam açık büfe barbekü keyfini yaşadı.

Pegasus Havayolları’nın müziğe gönül veren kabin ekibi tarafından 2013 yılında kurulan ve 13 kişiden oluşan ‘Pegasus Band’ ve Türk müziğinin önde gelen gruplarından Seksendört'ün de sahne aldığı gecede kabin memurları doyasıya eğlendi.

Öte yandan SunExpress Havayolları da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Dünya Kabin Memurları Günü'nü kutladı. Şirketin hesabından ayrıca kabin memurlarının fotoğrafları paylaşıldı.

Türk Hava Yolları da Soma'daki maden faciası nedeniyle bu yılki kutlamaları iptal ettiğini duyurdu. Kabin memurlarının Soma'da hayatını kaybeden 301 maden işçisini yakalarına taktıkları rozetlerle andıkları belirtildi.













DÜNYA KABİN MEMURLARI GÜNÜNÜ DOYASIYA KUTLADILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Okumaktan bile yoksun bir milletiz..haberde kabin memurlari gununu kutlayan sirketleri yazmislar thy icin de soma faciasindan dolayi kutlamadilar yazilmis ozaman gulmelerine de gerek yok gulmeye takmislara ithafen..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PURSER.. ~ 4 yıl önce
Yakisiyor mu Talat Başkan..masallah hicbir eglenceyi kacirmiyorsunuz..yaninizdaki agzi kulaklarinda olan,ikbalini ve koltugunu emekci memurlara borclu olan,calisanlarin cektiklerinden bihaber müdürlerle iyi eglenceler diliyoruz ONURLULAR olarak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Biraz DİKKAT..... ~ 4 yıl önce
resmi kıyafetle çekilen fotografa bakın hepsinin yüzünden düşen bin parça sn kotil ve sn topçu pesonelin suratlarına bakarmısınız ltf bunlar uçakta nasıl yüzleri gülecek hepsi somurtgan en dikkat çekici haliyle kabin görevlilerinin gerçek yüzü.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Robokop gibi cikisiniz be kardesim hadi ucakta suratsizsiniz anladikta bari resim cekerken azicik tebessum edin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000