18 Nisan 2012, Çarşamba 18:06:15

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

Pegasus Havayolları, dün Amman'da uçağın kapısını kapatmak isterken uçaktan düşerek hayatını kaybeden Onur Havayolları kaptan pilotlarından Oliver Mester için taziyede bulundu.
  • Arkadaşım sen burada yenisin herhalde burada bilgi aktarımı yok ki..Burası THY yi karalama forumu.
  • Yaw kardeşim sende hastane raporu falan vardır muhakkak onları da bir yayınlasan bir zahmet.Bizde bu vatandaşımsı ne demek istiyor diye kafa yormasak.
  • Birkac kelimeyle ingilizce bildigini zanneden ucubeler,allah icin yorum yazmayin yahu. Kirk yillik Captain oldu Captan vay benim sivri akilli cahil insanim...
  • Bi dayak yesen o kadar rahatlarsin ki biliyo musun, böyle sacma sapan yazmazsin en azindan...
Milyon dolarların döndüğü rekabet şartlarının son derece çetin olduğu havacılık sektöründe rekabet içinde bulunan, sosyal medyada da birbirine rakip iki havayolu şirketini elim bir olay birleştirdi.

Pegasus Havayolları, resmi Twitter hesabından "Onur Air pilotlarınızdan Oliver Mester'in ani vefatı sebebiyle, üzüntünüzü paylaşıyoruz. Tüm Havacılık camiasına baş sağlığı dileriz" diyerek yaşanan olaydan dolayı taziyesini dile getirdi.

Onur Air'in resmi Twitter hesabından da cevap gecikmedi. "Teşekkür ederiz. Tüm havacılık camiasının başı sağolsun" diyen Onur Air, sosyal medyada her ne kadar rekabet içinde olsalar da kötü günlerde şirketlerin birbirlerine olan desteklerini bir kez daha gözler önüne serdi.

AirportHaber olarak her iki şirketi de kutlarız. Çok güzel hareketler bunlar...

İŞTE O TWIT'LER;


©AirportHaber.com
ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşım sen burada yenisin herhalde burada bilgi aktarımı yok ki..Burası THY yi karalama forumu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yaw kardeşim sende hastane raporu falan vardır muhakkak onları da bir yayınlasan bir zahmet.Bizde bu vatandaşımsı ne demek istiyor diye kafa yormasak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Birkac kelimeyle ingilizce bildigini zanneden ucubeler,allah icin yorum yazmayin yahu. Kirk yillik Captain oldu Captan vay benim sivri akilli cahil insanim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bi dayak yesen o kadar rahatlarsin ki biliyo musun, böyle sacma sapan yazmazsin en azindan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000