14 Ocak 2014, Salı 10:03:12

CEMAATİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ ALİ SABANCI MI?

Türkiye’yi sarsan “Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu” sonrasında hükümet ve cemaat arasında kılıçlar çekilirken, 17 Aralık 2013’ten sonra Fethullah Gülen’e en büyük desteği verenlerden biri Pegasus Havayolları’nın sahibi Ali Sabancı olduğu ortaya çıktı.
  • eger cemaatci olsaydı yakalalarımızda taktıgımız ATATURK rozetlerini dagıttırıp her ofısımıze ATATURK resmi astırmazdı geçin bunları..Ali SABANCI sonradan zengin olan bir iş adami degil onun bu insanlara ihtiyacı yok..
  • Ali Sabancı cemaatci ise bundan boyle THY den baska ucak kullanmam..Bu boyle biline.Tayyip Erdoğan a laga luga yapmak kimin haddine,boyle dirayetli Hakkı Hukuku bilen bir Başbakan adayınız var da biz mı göremiyoruz acaba!
  • AQP nin takiyyecileri hemen buralara da üşüşmüş. Ali sabancı nasıl para kazanacağını iyi biliyor shgm denen melanet kurum önüne engel koymasın pgs thy yi batırır be. Ama yok devlet arkasında bütün takiyeciler tonla para götürüyor çalışanlara sıra gelince %3 bile yok. Sorarsan bir de sizin değeriniz bu kadar piyasada sizin ücretleriniz çok şişirilmiş derler. A be süper zeka sen kendi maaşını piyasa ile kıyasla bakayım ne kadar alabileceksin acaba.
  • A -- Ayakkabıcı K -- Kürt sorununu içinden çıkılmaz bi hale getiren. P -- popülasyon diorum çünkü bunlara insan demek içimden gelmiyor. Yaratık popülasyonu bunlar ..

Türkiye’nin gündeminde bomba etkisi yaratan 17 Aralık sürecinden sonra hükümet ile cemaat arasındaki gerginlik en üst seviyeye çıktı. Süreçte cemaate en büyük destek verenlerden biri de Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı oldu.

17 Aralık 2013 sonrası “Büyük Abi” olarak adı geçen Osman Şimşek ile Fethullah Gülen arasındaki telefon kayıtları ortaya çıktı. Basına sızan tapelerde Şimşek’in Gülen’e “Ali Sabancı'yla beraberdim dün Hocam. Çok Selamları var. Sağlığınızı sıhhatinizi sordu. En çok da o arayıp sordu bu süreçte” dediği belirtiliyor.

Gazeteci Mehmet Baransu da “Ne var bu kayıtlarda” diyerek adeta tapeleri doğruladı.

CEMAATİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ ALİ SABANCI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (71)

pegacı ~ 5 yıl önce
eger cemaatci olsaydı yakalalarımızda taktıgımız ATATURK rozetlerini dagıttırıp her ofısımıze ATATURK resmi astırmazdı geçin bunları..Ali SABANCI sonradan zengin olan bir iş adami degil onun bu insanlara ihtiyacı yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ali Sabancı cemaatci ise bundan boyle THY den baska ucak kullanmam..Bu boyle biline.Tayyip Erdoğan a laga luga yapmak kimin haddine,boyle dirayetli Hakkı Hukuku bilen bir Başbakan adayınız var da biz mı göremiyoruz acaba!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
AQP nin takiyyecileri hemen buralara da üşüşmüş. Ali sabancı nasıl para kazanacağını iyi biliyor shgm denen melanet kurum önüne engel koymasın pgs thy yi batırır be. Ama yok devlet arkasında bütün takiyeciler tonla para götürüyor çalışanlara sıra gelince %3 bile yok. Sorarsan bir de sizin değeriniz bu kadar piyasada sizin ücretleriniz çok şişirilmiş derler. A be süper zeka sen kendi maaşını piyasa ile kıyasla bakayım ne kadar alabileceksin acaba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
A -- Ayakkabıcı K -- Kürt sorununu içinden çıkılmaz bi hale getiren. P -- popülasyon diorum çünkü bunlara insan demek içimden gelmiyor. Yaratık popülasyonu bunlar ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000