09 Aralık 2014, Salı 17:10:39

ÇELİK'TEN PEGASUS'A SERT SÖZLER!

Ünlü şarkıcı Çelik, Pegasus Havayolları'na sert tepki gösterdi.
  • Fazla bagaj parasi odedi ondandir siniri.SANATCİ insan nazik olmali kibar olmali ama..
  • kardeş sen bu wideoyu 3310 lamı çektin naptın ? ucuz diye pegasustan bilet alıpta anadolu yakasından awrupa yakasına metrobüslemi geliyosun ? ünlüsün diye kimseyi karalayamazsın bu 1 . sen konserine 2,5 saat geç çıktığın zaman biz sana iğrençsin çelik demiyoruz. yakışmıyor böle reklam kokan heraketler. liseli ergenler gibi wideo çekip yayınlamak filan ? ne ayaksın bilader ?
  • Rötar havacılıkta doğal Birşey. Ister Thy ister pegasus ile uç bunla karşılaşırsın ki ben 4 saat rötara mağruz kaldım Thy ile ama ona rağmen hala Thy ile uçuyorum ve uçmaktan zevk alıyorum
  • sen pegasusa kurbann ol bee o şirket sayesınde ucağa bindi bu millet !! senın hakkın aslında metro turızm yaa neyse o bile belki almaz seni bu saatten sonra !! hadı gıt bostancıdaki mekanına !!

Ünlü şarkıcı Çelik, Pegasus Havayolları'na sert tepki gösterdi. Adana'dan Sabiha Gökçen'e gidecek uçağın yaklaşık bir saat rötar yapması üzerine sosyal medya hesapları üzerinden tepki gösteren Çelik; 'İğrençsin Pegasus' ifadesini kullandı.

Bugün Adana Havalimanı'ndan PC 4129 sefer sayısıyla saat 15:10'da kalkış yaparak İstanbul Sabiha Gökçen'e gidecek Pegasus Havayolları uçağı yaklaşık 1 saat rötar yaptı. Uçağın yolcularından ünlü şarkıcı Çelik, rötara sosyal medya hesapları üzerinden sert tepki gösterdi.

Telefonuyla havalimanında uçağın kalkmasını bekleyen yolcuları görüntüleyerek rötarla ilgili bilgi veren Çelik, 'Saat 15:10'da kalkacak Pegasus uçağı hala kalkmadı. Saat şu anda 4'e 10 var. Bunlar da sırada bekleyenler. Teşekkürler Pegasus iğrençsiniz. Bir daha Pegasus ile uçmak yok' dedi.

Söz konusu Pegasus uçağı, 16.05'de kalkış yaptı.

ÇELİK'TEN PEGASUS'A SERT SÖZLER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (85)

baba ba ~ 3 yıl önce
Fazla bagaj parasi odedi ondandir siniri.SANATCİ insan nazik olmali kibar olmali ama..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
demir çelik ~ 3 yıl önce
kardeş sen bu wideoyu 3310 lamı çektin naptın ? ucuz diye pegasustan bilet alıpta anadolu yakasından awrupa yakasına metrobüslemi geliyosun ? ünlüsün diye kimseyi karalayamazsın bu 1 . sen konserine 2,5 saat geç çıktığın zaman biz sana iğrençsin çelik demiyoruz. yakışmıyor böle reklam kokan heraketler. liseli ergenler gibi wideo çekip yayınlamak filan ? ne ayaksın bilader ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Rötar havacılıkta doğal Birşey. Ister Thy ister pegasus ile uç bunla karşılaşırsın ki ben 4 saat rötara mağruz kaldım Thy ile ama ona rağmen hala Thy ile uçuyorum ve uçmaktan zevk alıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
sen pegasusa kurbann ol bee o şirket sayesınde ucağa bindi bu millet !! senın hakkın aslında metro turızm yaa neyse o bile belki almaz seni bu saatten sonra !! hadı gıt bostancıdaki mekanına !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000