23 Kasım 2012, Cuma 11:51:42

ÇELEBİ İLE PEGASUS NİKAH TAZELEDİ

Çelebi Hava Servisi, kendi yer hizmetleri şirketini kuracağı konuşulan Pegasus Havayolları'yla nikah tazeledi. Çelebi ve Pegasus imzalanan yeni sözleşmeyle 2016 yılına kadar birlikte çalışma kararı aldı.
  • Her iki taraf içinde sevindirici ve en doğrusu oldu bu güzel haber. Hayırlı Olsun.
  • kaliteli hizmet ve çelebi evet gerçekten komik arkadaşa katılıyorum :)) bu arada tazelenen nikah ramp bunu zaten biliyoduk pesagusun blöf yaptığı falan yok yani :))
  • kaliteli ve güvenilir hizmet derken çelebidenmi bahsedlyorsunuz güldürmeyin beni:D
  • Buda fırsatçılara malzeme verilmesine engel olmuştur. Sanırım belki de kısma göre iyi yöneticeler yok ama iyi bir yhm iyi ekip oldular.

Çelebi ile Pegasus işbirliklerini 2016'ya kadar uzattı...

Türk sivil havacılığının önde gelen şirketleri Çelebi Hava Servisi A.Ş. (ÇHS) ile Pegasus, yürütmekte oldukları Havaalanı Yer Hizmetleri Sözleşmesi'ni 3 yıl daha uzatma kararı aldı. 1 Haziran 2013'te başlayacak yeni sözleşme ile ÇHS ve Pegasus, halen sürdürdükleri işbirliğini, 2016 yılı Haziran ayına kadar uzatmış oldu. ÇHS ve Pegasus tarafından yenilenen sözleşme, karşılıklı olarak fesh edilmediği sürece 1 yıl süreyle uzatabilecek.

Pegasus ve ÇHS arasındaki işbirliğini en az 5 yıl daha sürdürecek olan sözleşme uzatımı, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklama ile duyuruldu.

Çelebi Hava Servisi A.Ş. tarafından KAP'a yapılan açıklamada, şöyle denildi:

"Şirketimiz ile Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş ("Pegasus") arasında 30 Kasım 2011 tarihinde imzalanmış olan ve 31 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olan Havaalanı Yer Hizmetleri Sözleşmesi, Şirketimiz ile Pegasus arasında mutabakata varılan kapsam çerçevesinde 22 Kasım 2012'de; taraflar arasındaki mevcut sözleşmenin bitiş tarihi olan 1 Haziran 2013'ten başlamak üzere 3 yıllığına uzatılmış olup, karşılıklı olarak fesih edilmediği sürece yeni sözleşme 1 yıl süreyle uzatılabilir.

Kamuya açıklanan 31 Aralık 2011 ve 30 Eylül 2012 tarihi itibariyle hazırlanmış konsolide mali tablolarımızdaki satışlar sırasıyla 472.8 milyon TL (12 aylık) ve 408.6 milyon TL (9 aylık) olup, Pegasus'tan elde edilen gelir sırasıyla yaklaşık 6.4 milyon TL (%1.4) ve 35.0 milyon TL'dir (%8,6)."

ÇELEBİ İLE PEGASUS NİKAH TAZELEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

HAYIRLI OLSUN ~ 6 yıl önce
Her iki taraf içinde sevindirici ve en doğrusu oldu bu güzel haber. Hayırlı Olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ops ~ 6 yıl önce
kaliteli hizmet ve çelebi evet gerçekten komik arkadaşa katılıyorum :)) bu arada tazelenen nikah ramp bunu zaten biliyoduk pesagusun blöf yaptığı falan yok yani :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ops ~ 6 yıl önce
Komik arkadaşlara katılıyorsan neden harekatta çalışmaya devam ediyorsun peki ? !!! o zaman sende komiksin !
tgsli ~ 6 yıl önce
kaliteli ve güvenilir hizmet derken çelebidenmi bahsedlyorsunuz güldürmeyin beni:D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çelebili ~ 6 yıl önce
emin olun yer hizmetleri firmalarının en kalitelisi en disiplinlisi çelebi dir. bence tgs nin kalitesine ve güvenilirliğine gülmelisiniz ne kadar vurdumduymaz ve rahat çalışma sistemi olduğuna ben kendim şahidim....
Burun ~ 6 yıl önce
Buda fırsatçılara malzeme verilmesine engel olmuştur. Sanırım belki de kısma göre iyi yöneticeler yok ama iyi bir yhm iyi ekip oldular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000