12 Haziran 2012, Salı 14:52:10

“ÇALIŞMA VAR İNEMEZSİNİZ”

Pegasus Havayolları’nın dün gece gerçekleştirdiği İstanbul-Krosnodar seferi adeta işkenceye dönüştü…
  • Psr yorumunu yapan arkadas olayi bitirmis , engin bilgi beceri ve tecrubesini konusturmus helal olsun
  • arkadaşım merak etme yönetim benim babamın oğlu değil kimler ortak ne bileyim , ekmek aldığınız fırının ortakları kimler ailesine nasıl davranıyor sizi ne kadar ilgilendiriyor bunlar eminim bilmeyede uğraşmıyorsunuz. Ben adında TÜRK kelimesi olan havayolum ile uçarım ve TÜRKLÜĞÜME kimseye dil uzattırmam arkadaşım. Burada ....SUS havayollarının yazarları sayesinde bazı değerlerimize insanları küstürmeye çalışıyorlar sanki , ama çamur atarken üstünüzede sıçrar onu bilmeniz gerekir.
  • Hisselerini kimlere sattilar bir bilsen,kimler bundan kendine pay cikardi bir bilsen,one minute showlarina kanmasan da biraz gözünü acsan be kardesim artik,daha ne söyliyeyim sana. O duvar süsü zannettigin Atatürk'ün genclige hitabesi var ya onu bir daha oku ve zihnini ac biraz.
  • Samimiyetim ile söylüyorum , 25-30 TL fark var diye ben öz havayolumu satmam .

Yolcuları da çileden çıkaran olay şöyle gelişti; Pegasus Havayolları’nın PC-776 sefer sayılı İstanbul-Krosnodar seferini yapacak olan yolcu uçağı dün gece tarifeli saati olan 22:45’de yolcularını alarak Krosnodar’a gitmek üzere kalkışını gerçekleştirdi.

Sorunsuz bir uçuşun ardından kaptan pilot iniş için Krosnodar Havalimanı kulesiyle irtibata geçti. Kuleden ‘pistte çalışma var inemezsiniz’ yanıtını alan kokpit ekibi durumu yolculara aktararak Sabiha Gökçen Havalimanı’na geri döneceğinin bilgisini verdi.

Pegasus’un pistte çalışma olduğuna ilişkin bilgilendirilmemesi ve geri dönmek zorunda kalması uçaktaki yolcuların sinirlerinin gerilmesine yol açtı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na dönen Pegasus uçağı, Krosnodar’dan pist çalışmasının bittiği bilgisi gelince saat 02:40'da tekrar havalandı.

Yaklaşık 4 saatlik bir gecikmenin ardından yapılan sefer, yolcularda hem şaşkınlık hem de kızgınlığa neden oldu.

©AirportHaber

“ÇALIŞMA VAR İNEMEZSİNİZ”

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

PSR ~ 6 yıl önce
Psr yorumunu yapan arkadas olayi bitirmis , engin bilgi beceri ve tecrubesini konusturmus helal olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öz hava yolum ~ 6 yıl önce
arkadaşım merak etme yönetim benim babamın oğlu değil kimler ortak ne bileyim , ekmek aldığınız fırının ortakları kimler ailesine nasıl davranıyor sizi ne kadar ilgilendiriyor bunlar eminim bilmeyede uğraşmıyorsunuz. Ben adında TÜRK kelimesi olan havayolum ile uçarım ve TÜRKLÜĞÜME kimseye dil uzattırmam arkadaşım. Burada ....SUS havayollarının yazarları sayesinde bazı değerlerimize insanları küstürmeye çalışıyorlar sanki , ama çamur atarken üstünüzede sıçrar onu bilmeniz gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
senin öz hava yolun dedigin sirketin ~ 6 yıl önce
Hisselerini kimlere sattilar bir bilsen,kimler bundan kendine pay cikardi bir bilsen,one minute showlarina kanmasan da biraz gözünü acsan be kardesim artik,daha ne söyliyeyim sana. O duvar süsü zannettigin Atatürk'ün genclige hitabesi var ya onu bir daha oku ve zihnini ac biraz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tercih mi ? ~ 6 yıl önce
Samimiyetim ile söylüyorum , 25-30 TL fark var diye ben öz havayolumu satmam .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000