15 Haziran 2012, Cuma 09:14:11

BODRUM'A KONFOR GELDİ

Pegasus Hava Yolları’nın sunduğu yeni hizmet ile Pegasus misafirleri Bodrum, İzmir Adnan Menderes ve Dalaman Havalimanları’ndan düzenlenen servisler ile şehir merkezine kolayca ulaşıyor.
  • Yukarda Bodrum ıcın verilen telefon numaraları doğru değil .Bilginize sunulur.
  • özellikle arkadaşlar o genç olan şöfor gibi hızlı ve güvenli bir şekilde süren biriyle karşılaşmadım adı plakası 48 LM 922 OLAN araç gerçekten genç olmasına rahmen harıka bir gidişi var.şirketimde şöforluk yapması için teklifte bulundum ama kabul etmedi..
  • VERDİGİ HİZMETTEN DOLAYI BARİŞCAN TUR ÇALIŞANLARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER..BU ŞİRKET TAM BİR AİLE ŞİRKETİĞ SAMİMİ VE DÜRÜSTLER İYİ ÇALİŞMALAR
  • Barışcan Turizimin başındaki yöneticileri ve çalışanları kutluyorum gelecekte 1 numara olmanızı dilerim. Allah yolunuzu açık etsin Allah utandırmasın...

Pegasus Hava Yolları, yurt içi ve yurt dışında farklı destinasyonlar ile uçuş ağını genişletirken, misafirlerine her geçen gün yeni bir hizmet sunmaya da devam ediyor.

Pegasus’un yeni hizmeti ile misafirler, Milas Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum Otogar’a, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Çeşme, Manisa ve Kuşadası bölgelerine, Dalaman Havalimanı’ndan Göcek-Fethiye ve Marmaris  bölgelerine karşılıklı gerçekleşen ücretli otobüs seferleri ile tatilleri sırasında rahatça ulaşımlarını sağlayabiliyor.

2012 model otobüslerdeki kablosuz internet sayesinde  yolcular havalimanına ulaşmadan check in işlemlerini yapabilecek.

Pegasus misafirleri, Pegasus’un anlaşmalı taşıma temsilcisi Barışcan turizm ile Milas Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum Otogar’a 10 TL; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Manisa ve Kuşadası bölgelerine 20 TL, Çeşme bölgesine 25 TL, Dalaman’daki anlaşmalı taşıma temsilcisi Denliler Turizm ile de Dalaman Havalimanı’ndan Göcek – Fethiye bölgesine 10 TL ve Marmaris bölgesine ise 15 TL ücret karşılığında ulaşabiliyorlar.

Sadece Pegasus misafirlerine özel havalimanı servisleri Bodrum Otogarı ve Manisa’da belirlenen noktalardan her uçuştan 2 saat önce, Kuşadası Otogar ve Çeşme’de ise belirlenen noktadan her uçuştan 2,5 saat  önce hareket edecek. 

Böylelikle aktarmalı olarak tatil bölgelerine ulaşacan yolcular, Barışcan Tur’a ait araçlarla tek seferde tatillerini geçirecekleri bölgelere ulaşabilecek.

Pegasus servislerinden yararlanmak isteyen misafirler;
Bodrum için : 0 541 950 4804 ve 0 252 559 00 69 
İzmir için : 0 507 607 5656 ve 0 507 607 5657
Dalaman için: 0532 130 29 91  ve 0252 692 12 81

©AirportHaber.com

BODRUM'A KONFOR GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Cevat güzel ~ 4 yıl önce
Yukarda Bodrum ıcın verilen telefon numaraları doğru değil .Bilginize sunulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
angaralı ~ 6 yıl önce
özellikle arkadaşlar o genç olan şöfor gibi hızlı ve güvenli bir şekilde süren biriyle karşılaşmadım adı plakası 48 LM 922 OLAN araç gerçekten genç olmasına rahmen harıka bir gidişi var.şirketimde şöforluk yapması için teklifte bulundum ama kabul etmedi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BAY-HK ~ 6 yıl önce
VERDİGİ HİZMETTEN DOLAYI BARİŞCAN TUR ÇALIŞANLARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER..BU ŞİRKET TAM BİR AİLE ŞİRKETİĞ SAMİMİ VE DÜRÜSTLER İYİ ÇALİŞMALAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sentem ~ 6 yıl önce
Barışcan Turizimin başındaki yöneticileri ve çalışanları kutluyorum gelecekte 1 numara olmanızı dilerim. Allah yolunuzu açık etsin Allah utandırmasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000