19 Mart 2009, Perşembe 15:07:10

BAHADIR ALTAN İÇİN GELDİLER

Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınan Pilot Bahadır Altan'ın sevenleri destek için havalimanına geldi.
  • dünya iyisi bahadır kaptan yaptıysa doğru yapmıştır.. çok şükür bi sıkıntı olmadı..
  • Olayın aslını bilmediğin belli. konu bir mağdura el uzatmak sorunu değil. Sorun üzerine vazife olmayan işe BURNUNU SOKMAK sorunu. Polis sevgisine gelince ben zaten polisliğe yıllarca emek vermiş biriyim. herhalde yunan polisini sevecek değilim. polisin de senin gibilerinin sevgisine ihtiyacı yok.ama yunan polisinin vardır sanırım.
  • Demek ki siz bir çıkarınız olmadan yardımcı olmayanlardansınız. Hiç tanımadığınız bir duygu değil mi o anda kendini düşünmeden başkasına el uzatmak. Bir de bu ne polis sevgisi ve yalakalığı yarabbi!
  • bu yorumları yapan insanlar eminim yanlarında biri ölüyor olsa su bile vermeye korkarlar. ve demek ki birilerine el uzatıyorlarsa da acaba elime ne geçecek diye düşünerek uzatıyorlardır. yazıklar olsun size!

Arap asıllı bir yolcuya polisin sert davrandığını ileri sürerek müdahale eden Kaptan pilot Bahadır Altan gözaltına alınmıştı. Atatürk Havalimanı polisi tarafından Büro Amirliği'ne alınan Altan'ın ifadesi alınırken, sevenleri de havalimanına gelmeye başladı. İlk olarak Bahadır Altan'ın eşi Şener Altan Atatürk Havalimanı'na geldi. Oldukça üzgün olduğu gözlenen Altan, eşinin bir an önce serbest bırakılması için havalimanında bekliyor. Ziyaret edenler arasında Talpa Başkanı Ali Ziya Yılmaz ve Pegasus Havayolları Uçuş İşletme Başkanı Mete Batur da vardı.

Ali Ziya Yılmaz, ziyaret çıkışı AirportHaber'e yaptığı kısa açıklamada, Altan'ın kısa süre sonra serbest bırakılmasını beklediklerini söyledi.

BAHADIR ALTAN İÇİN GELDİLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
dünya iyisi bahadır kaptan yaptıysa doğru yapmıştır.. çok şükür bi sıkıntı olmadı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Olayın aslını bilmediğin belli. konu bir mağdura el uzatmak sorunu değil. Sorun üzerine vazife olmayan işe BURNUNU SOKMAK sorunu. Polis sevgisine gelince ben zaten polisliğe yıllarca emek vermiş biriyim. herhalde yunan polisini sevecek değilim. polisin de senin gibilerinin sevgisine ihtiyacı yok.ama yunan polisinin vardır sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Demek ki siz bir çıkarınız olmadan yardımcı olmayanlardansınız. Hiç tanımadığınız bir duygu değil mi o anda kendini düşünmeden başkasına el uzatmak. Bir de bu ne polis sevgisi ve yalakalığı yarabbi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu yorumları yapan insanlar eminim yanlarında biri ölüyor olsa su bile vermeye korkarlar. ve demek ki birilerine el uzatıyorlarsa da acaba elime ne geçecek diye düşünerek uzatıyorlardır. yazıklar olsun size!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000