13 Aralık 2012, Perşembe 08:21:16

ANAMUR'DAN GAZİPAŞA'YA DESTEK

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Gazipaşa Havalimanı'na desteğini sürdürüyor...
  • Buraya uçsun.

Gazipaşa Havalimanı’nın daha aktif hale gelmesi için istekli olduğunu her fırsatta gösteren Belediye Başkanı Türe, Havalimanı’na ücretsiz servis koydu. Türe ayrıca reklam panolarıyla da uçuşlara destek sağlıyor.

Havalimanın faaliyete geçtiği günden bu yana destek için 3 kez sivil toplum kuruluşları, işadamları ve basın mensuplarıyla Gazipaşa'ya gelen Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, reklam ve tanıtım konularında da Gazipaşa Havaalanı'nda çalışan firmalara destek veriyor. 

Şehir genelindeki tüm billboardlara Gazipaşa Havalimanı’na başlayan uçuşların reklamlarını astıran Başkan Türe, Pegasus yetkilileriyle Gazipaşa Havaalanı’nda yapılan toplantıda verdiği “ücretsiz servis” sözünü de yerine getirdi. Anamur İlköğretim Okulu önünde yer alan durak düzenlenerek Gazipaşa Havalimanı Servis Kalkış Noktası oluşturuldu. 

Şehrin her noktasından ulaşımın kolayca sağlanabileceği nokta olarak seçilen Anamur İlköğretim Okulu önündeki durakta trafik ve park sorunu da bulunmuyor.

Her platformda Gazipaşa Havaalanı'nın Anamur, Bozyazı, Aydıncık, Alanya ve Gazipaşa için hayati önem taşıdığını vurgulayan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Servis Kalkış Noktası'nın Anamur'un bir nevi dışa açılan penceresi olacağını ve Gazipaşa Havaalanı'na desteklerinin her zaman süreceğini ifade etti.

ANAMUR'DAN GAZİPAŞA'YA DESTEK

Facebook Yorum

Yorumlar

Seabird ~ 5 yıl önce
Buraya uçsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000