18 Şubat 2016, Perşembe 23:27:14

Ali Sabancı'dan 'genel müdür' açıklaması

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, 18 Mart 2016 tarihi itibarıyla Genel Müdürlük görevini Mehmet Tevfik Nane’ye bırakıyor. Sertaç Haybat, Pegasus’ta Yönetim Kurulu üyesi olarak görevini devam ettirecek.
  • emek sömürüsü o calışanlara yazıktır ..acba sabancının personel maaşlarından haberı varmı yada utanmıyormu..
  • Pek bir NANE olmaz...
  • Önceki şirketinde çalışan bir tanıdığım, bu haberi sayfasında şu yorumla paylamış: "Bizim Genel Müdürümüz dü yeni ayrıldı ! Mükemmel yönetici sıradışı pozitif !" Sanırım gidenlerin ardından kolay kolay böyle şeyler yazılmıyor! Aramıza hoşgeldiniz demek düşer bize de!
  • OTOBÜS ŞÖFÖRÜNDEN İYİ PİLOT OLUR ZİHNİYETİNİN GETİRİLDİĞİ NOKTADAN,BU GÜNLERE GELEN PEGASUS'UN TİCARETİ BİLEN MÜDÜRÜ BAKALIM NELER YAPACAK.?BEN HALA KIDEM TAZMİNATIMI İSTİYORUM.

Pegasus Havayolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, bugün itibariyle 11 yıldır yürüttüğü görevini Mehmet Tevfik Nane'ye bıraktı. 

Pegasus tepesinde yaşanan yönetim değişikliği ile ilgili Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabacı bir açıklama yaptı.

Sabancı yaptığı açıklamada Haybat'a teşekkür ederken yeni genel müdür Nane'ye de başarılar diledi. Öte yandan Sabancı, Sertaç Haybat'ın Pegasus'taki yönetim kurulu üyeliğine devam edeceğini açıkladı.

Ali Sabancı'nın açıklaması şöyle; 

"Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, değişiklikle ilgili olarak; “Sertaç Haybat’ın Pegasus Ailesinin her bireyine katkısı oldu; şirketin her önemli kararının içinde bulundu, şirket öncülüğünü yaparak Pegasus değerlerini inşa etti. Son on bir yıldır Pegasus Ailesinin Sertaç Haybat önderliğinde yaptığı çalışmalar kalıcı ve sürdürebilir bir strateji yarattı ve Pegasus’u başarıya ulaştırdı.

Pegasus Türk toplumunun bir parçası oldu. Pegasus Ailesi olarak kendisine müteşekkiriz. Pegasus’un yeni dönemde iş planında bir değişiklik olmayacak ve havacılığın öncülüğünü yapmaya devam edeceğiz. 18 Mart 2016 tarihinden itibaren Genel Müdürlük görevini üstlenecek olan Mehmet Tevfik Nane havacılık sektörüne yeni giriyor ancak kendisinin geçmişi rekabet yoğun sektörlerde başarılar ile dolu.

Pegasus olarak Sertaç Haybat’a teşekkür ediyor, Mehmet Tevfik Nane’ye yeni görevinde başarılar diliyoruz”.

Ali Sabancı'dan 'genel müdür' açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

yasmın ~ 2 yıl önce
emek sömürüsü o calışanlara yazıktır ..acba sabancının personel maaşlarından haberı varmı yada utanmıyormu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oktay ~ 2 yıl önce
Pek bir NANE olmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Umutlu ~ 2 yıl önce
Önceki şirketinde çalışan bir tanıdığım, bu haberi sayfasında şu yorumla paylamış: "Bizim Genel Müdürümüz dü yeni ayrıldı ! Mükemmel yönetici sıradışı pozitif !" Sanırım gidenlerin ardından kolay kolay böyle şeyler yazılmıyor! Aramıza hoşgeldiniz demek düşer bize de!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M.K ~ 2 yıl önce
OTOBÜS ŞÖFÖRÜNDEN İYİ PİLOT OLUR ZİHNİYETİNİN GETİRİLDİĞİ NOKTADAN,BU GÜNLERE GELEN PEGASUS'UN TİCARETİ BİLEN MÜDÜRÜ BAKALIM NELER YAPACAK.?BEN HALA KIDEM TAZMİNATIMI İSTİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000