02 Nisan 2009, Perşembe 08:20:52

Ali Sabancı'dan Air Berlin değerlendirmesi

Geçen hafta Almanya'nın ikinci büyük havayolu şirketi Air Berlin'in yüzde 15'ini satın alan Esas Holding'in patronu Ali Sabancı, krizi fırsata çevirdiklerini söyledi.
  • Öncelikle bu alış veriş hayırlı olsun PEGASUS calışanlarını tebrikler. ben şu haberi ulkenın kuzey doğusu en uzak şehirlerinden biri olan KARS'dan yazıyorum. firmanızın KARS'a ve ERZURUMA uçmasını arzularım tabiki maliyetler hesaplanmalı. Kars'a bakü den direk uçuşlar yapılmata ve karsat haraket ve uçaklar allaha şükürler olsun doluluk iyi. yakında almanya kars uçuşlarıda başlıyor. sizleride bekleriz enaz haftada 3 sefer akşam uçuşunuzu istıyoruz. uçak firmaları saat 2 den sonra yoklar biz yolcular ıçın akşam ucağı çok önemli. neden bunu diyer firmalarda düşünmüyor biz işadamlar için çok önemli.. Tekrar hayırlı uğurlu olsun. saygılarımla.
  • BRAVO ali abi me lütfen artik münih -izmir direk seferlere baslayin lufthansa ve sun express e muhtac etmeyin bizi istedikleri gibi fiyat uyguluyor´lar sun express agustos 2009 münih-izmir arasi 5 kisilik ailemi ucurmak icin 1900 avro para istiyo ne bu ya biz parayi sokaktan mi topluyoruz.kisin da adam bulamiyo ucurmak icin.firsat düskünleri.ucaklarida bi seye benzese.....
  • pegasusun ERZURUM seferlerini durdurması sebebiyle zarar gören acentalar olarak çok magduruz onun için her habere yorum yazdımdı ticari bir sıkıntıdır.
  • Yap avukatlıgı pegasus sana bir maaş baglar ama önce ERZURUM seferlerini başlatsın sonra sana maaş baglasın

Şirketin, 20 Euro civarında bulunan hisselerinin küresel krizle birlikte 3 Euro seviyelerine kadar gerilediğini belirten Sabancı, "Kriz ortamını yatırım fırsatına çevirdik." dedi.  
 
Ali Sabancı, Air Berlin için, "Pegasus'a harcadığımız paranın üç katını harcadık. Ufkumuzu açacak bir yatırım. Alman Rekabet Kurulu'ndan onay bekliyoruz." değerlendirmesini yaptı. 
 

Ali Sabancı'dan Air Berlin değerlendirmesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
Öncelikle bu alış veriş hayırlı olsun PEGASUS calışanlarını tebrikler. ben şu haberi ulkenın kuzey doğusu en uzak şehirlerinden biri olan KARS'dan yazıyorum. firmanızın KARS'a ve ERZURUMA uçmasını arzularım tabiki maliyetler hesaplanmalı. Kars'a bakü den direk uçuşlar yapılmata ve karsat haraket ve uçaklar allaha şükürler olsun doluluk iyi. yakında almanya kars uçuşlarıda başlıyor. sizleride bekleriz enaz haftada 3 sefer akşam uçuşunuzu istıyoruz. uçak firmaları saat 2 den sonra yoklar biz yolcular ıçın akşam ucağı çok önemli. neden bunu diyer firmalarda düşünmüyor biz işadamlar için çok önemli.. Tekrar hayırlı uğurlu olsun. saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BRAVO ali abi me lütfen artik münih -izmir direk seferlere baslayin lufthansa ve sun express e muhtac etmeyin bizi istedikleri gibi fiyat uyguluyor´lar sun express agustos 2009 münih-izmir arasi 5 kisilik ailemi ucurmak icin 1900 avro para istiyo ne bu ya biz parayi sokaktan mi topluyoruz.kisin da adam bulamiyo ucurmak icin.firsat düskünleri.ucaklarida bi seye benzese.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
pegasusun ERZURUM seferlerini durdurması sebebiyle zarar gören acentalar olarak çok magduruz onun için her habere yorum yazdımdı ticari bir sıkıntıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yap avukatlıgı pegasus sana bir maaş baglar ama önce ERZURUM seferlerini başlatsın sonra sana maaş baglasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000