01 Eylül 2012, Cumartesi 08:54:41

ALANYA'YA PEGASUS BEREKETİ

Pegasus'a çıkan sefer izniyle Gazipaşa'ya yatırımcı yağdığını açıklayan Belediye Başkanı Özgenç "İki 5 yıldızlı otele ilk kazma çok yakında vuruluyor" dedi...
  • sayın Cem burak Aynı masalı Bora jet uçuşlarındada söylemişti.İnanılmaz komik bi adam
  • pegasus bir türlü ISPARTA yı gündemine almadı . yetkililerin THY nın basaramadığını gündemine almalarını bekliyoruz
  • Pegasus Havayollarının tarifeli Newyork uçuşları bulunmuyor. Yine de olsun biz de STN'ye uçarız. :) Bir Alanyalı ve Pegasus olarak ben de çok sevindim bu işe.
  • harıka olur ınsallah bundan sonra yollarda rezıl olmayacagız süper bır gelısme olacak ben cok ama cok sevındım bolge halkı ıcın hayırlı olsun

Gazipaşa Havalimanı'na yurtiçi seferler düzenleyecek olan Pegasus’un bölge için büyük şans olduğunu belirten Belediye Başkanı Cemburak Özgenç, "Gazipaşa’dan İstanbul’a uçmamız, Londra’ya, Paris’e, Newyork’a uçmamız demektir. Pegasus uçmaya başladığı andan itibaren Anamur, Gazipaşa ve Alanya’dan bir Allah'ın kulu Antalya Havalimanı'ndan İstanbul’a gitmeyi düşünmez ve düşünmemelidir" dedi.

'PEGASUS HERKESE GÜVEN VERDİ'

Pegasus'um gelişinin hem yatırımcılara, hem de diğer uçak şirketlerine güven verdiğini söyleyen Özgenç Yeni Alanya'da yer alan habere göre; "İlçemizde ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Yatırımcıların ilgisi çok yoğunlaştı. Aldıkları 40'ar dönüm arazide 5 yıldızlı otel yapmak için bekleyen iki yatırımcı, Pegasus'la birlikte ilk kazmayı çok kısa süre içerisinde vuracaklarını açıkladılar. Turizme yönelik arsa satışları da kısa sürede tavan yaptı" dedi.

Gazipaşa Belediye Başkanı Cemburak Özgenç, Gazipaşa Havalimanı’na yurtiçi seferler düzenleyecek olan Pegasus’a uçuş izni verilmesini değerlendirdi. Başkan Özgenç, “Pegasus seferleri, bugüne kadar Gazipaşa’ya yapılmış en büyük sefer olur. Pegasus’un bir yere uçuş yapması çok önemli. Çünkü sürekli gelişen ve çok dinamik, çok yenilikçi bir şirket! Pegasus’un birçok turizm bölgesine uçtuğunu düşünürsek, Gazipaşa’dan İstanbul’a uçmamız, Londra’ya, Paris’e, Newyork’a uçmamız demektir. İstanbul başta olmak üzere bu uçuş noktalarında bulunan yatırımcıların Gazipaşa’ya dikkatinin çekilmesi anlamını taşır” dedi.

‘GAZİPAŞALI UÇAĞI İHMAL ETMEZ’

Pegasus’un gelmesinin, yerli turistin daha sıklıkla Gazipaşa’ya ve Alanya’ya gelmesi anlamını taşıyacağını ifade eden Özgenç, “Ben bu seferlerin ağzına kadar dolu olacağını düşünüyorum. Pegasus’un Gazipaşa İstanbul seferleri ağzına kadar dolu olur. Pegasus uçmaya başladığı anda Anamur, Gazipaşa ve Alanya’da bir Allah'ın kulu, farklı bir taşıt ile İstanbul’a gitmeyi düşünmez” diye konuştu. Başkan Özgenç, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın tünele onay vereceği yönünde basında çıkan haberlerle ilgili soruya ise, “İnşallah, temennimiz odur” diye yanıt verdi. 

ALANYA'YA PEGASUS BEREKETİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Komedi ~ 6 yıl önce
sayın Cem burak Aynı masalı Bora jet uçuşlarındada söylemişti.İnanılmaz komik bi adam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kalem ~ 6 yıl önce
pegasus bir türlü ISPARTA yı gündemine almadı . yetkililerin THY nın basaramadığını gündemine almalarını bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa Tuncer ~ 6 yıl önce
Pegasus Havayollarının tarifeli Newyork uçuşları bulunmuyor. Yine de olsun biz de STN'ye uçarız. :) Bir Alanyalı ve Pegasus olarak ben de çok sevindim bu işe.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ata Kara ~ 6 yıl önce
harıka olur ınsallah bundan sonra yollarda rezıl olmayacagız süper bır gelısme olacak ben cok ama cok sevındım bolge halkı ıcın hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000