10 Temmuz 2009, Cuma 13:57:38

AĞLAYANIN MALI GÜLENE...

Pegasus Havayolları, Eylül 2008’de iflas eden İspanyol Futuru Havayolları’nın filosunda bulunan bir uçağı aldı.
  • suc lalenin mi yoksa bu yorumları yazmasına izin verenlerin mi, bu sitenin pegasus karsıtı oldugunu dusunuyorum, oyle olmasa objektif olmayan yazıların yazılması konusunda uyarılar olurdu, kalitenizi yanlı kişilere söz hakkı verip dusurmeyin....!!!
  • Lale ne oldu, sesin kesildi. Mahkeme lafını duyunca tırstın değilmi? İsmini saklayarak insanlara hakaret etmek korkakların işidir. Erkekçe ortaya çıkıp aynı yorumları yap da görelim.
  • Pegasus bu ne lalesini derhal mahkemeye vermeli. IP adresinden mutlaka bulunur.
  • ÇATLA LALE .........ZAVALLI YARATIK

Küresel ekonomik kriz nedeniyle 9 Eylül 2008’de operasyonlarını durduran İspanyol Futura Havayolları, bir dönem Pegasus Havayolları’nın gündemini meşgul etmişti.

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı, zor durumdaki İspanyol şirket ile ilgilendiklerini açıklamış, ancak gizli yürütülen görüşmelerin ortaya çıkmasına sinirlenen Sabancı, satın alma fikrinden vazgeçtiğini açıklamıştı.

Ancak Sabancı, satın alamadığı şirketle görüşmelerini sürdürdü. Filosunda 32 uçak bulunan şirket, uçaklardan 15’ini Amerikalı leasing firması GECAS’a geri gönderirken kalan uçakları da birer ikişer elinden çıkarmaya başladı.

Şirketin uçaklarından birini de Pegasus Havayolları aldı. Boeing-737-800 tipi uçağa, TC-AAR kuyruk tescili verildi.

Geçtiğimiz aylarda ekibiyle birlikte kiralanan ve Sunexpress Havayolları adına uçan Futura Havayolları’nın bir uçağına İspanyol Maliye Bakanlığı’nın talimatıyla Antalya’da el konulmuştu.

AĞLAYANIN MALI GÜLENE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
suc lalenin mi yoksa bu yorumları yazmasına izin verenlerin mi, bu sitenin pegasus karsıtı oldugunu dusunuyorum, oyle olmasa objektif olmayan yazıların yazılması konusunda uyarılar olurdu, kalitenizi yanlı kişilere söz hakkı verip dusurmeyin....!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Lale ne oldu, sesin kesildi. Mahkeme lafını duyunca tırstın değilmi? İsmini saklayarak insanlara hakaret etmek korkakların işidir. Erkekçe ortaya çıkıp aynı yorumları yap da görelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Pegasus bu ne lalesini derhal mahkemeye vermeli. IP adresinden mutlaka bulunur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ÇATLA LALE .........ZAVALLI YARATIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000