05 Kasım 2010, Cuma 09:41:27

ACENTELER PEGASUS'A ÇOK KIZDI!

Avrupa'daki Türk acenteler Pegasus Havayolları'nı 39,99 Euro'dan sattığı biletler nedeniyle boykot etme kararı aldı!
  • YORUMCU ARKADASLAR KENDINIZE DIKKAT EDIN O EVDEKI BILGISAYAR BIR GUN SIZIN IS YERINIZDE SIZIN YAPTIGINIZ ISI YAPACAK SIZIN PATRONUNUZDA SIZE GULE GULE DIYECEK VE SU ANDA COK YERDE SOYELNIYOR ORENIGIN BANLACILIK VS GIBI SEKTORLERDE UNUTMAYI BU ISLER SIRA ILE
  • bilmem su kentin acentalari veya falanca sehrin acentalari diye mesaj yazmak cok kolay.. katiliyorum diye anonim mesaj yazmak cok kolay. dogru buluyorsaniz neden acenta adini veya isminizi vermiyorsunuz. havalimani calisani olarak acenta islerinden alamam ve anlamadigim konulari yorumlamam ancak mutlu adinda ki acentayi cesaretinden dolayi kutlarim. murat d.
  • bu çağda hala acenteden bilet alan var mı acaba? bak internete al biletini en güzeli.
  • sen galiba kicini kurtarma cabasindasin kendi menfahatlerin icin yemezler ilk önce cevirdigin dolaplardan nasil kurtulacagini düsün

Pegasus Havayolları'nın "2-5 Kasım 2010 tarihleri arasında www.flypgs.com’dan alacakları biletlerle 01 Ocak-26 Mart 2011 tarihleri arasında yurt dışına  yapacakları direkt uçuşlarda vergiler dahil 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme imkanı" sunması acenteleri çok kızdırdı.

Özellikle Avrupa'da faaliyet gösteren Türk Acenteleri kampanya nedeniyle Pegasus Havayolları'nı boykot etme kararı aldı.İşte Pegasus'u boykot etmek için hazırlanan o bildiri...

KINAMA

Pegasus Uçak Şirketinin, 39,99 dan yaptığı kampanyadan internette bu fiyata satarak Acentelerinize Servis ücreti vermemesini kınıyoruz. Neyiz biz burada figüran mı? Acentenize biçtiğiniz rol bu mu? Bu uygulamanızdan ivedilikle vazgeçmenizi rica ediyoruz. Ben yaptım oldu mantığı ile bu işler olamaz. Biz de en kısa sürede örgütlenip bu uygulamanıza karşı ne yapabiliriz diye bir platform oluşturacağız.

Sevgili acente arkadaşım, meslektaşım. Sana çağrım şudur ekmeğimizle oynamanın denemeleri bunlar. Servis ücretini kaldırmanın denemeleridir bunlar.

Peki, ne yapalım?

Çok şey yapabilirsin.

Pegasus bu uygulamayı derhal kaldırmaz ise sende gerekirse bazı uçuşlarda hiç kazanma veya az kazan. Yolcunu diğer şirketlere yönlendir.

Mesela ben ne yaptım, Bugün gelen yolcuma Pegasus’un 39,99’luk kampanya biletinden istedi. Fiyatı internette görmüş aynı tarihlerde SunExpress’in Öger Türk Tur kontenjanından bana geliş fiyatına 39,99’a verdim. Yemek dâhil ve 30 kg yük hakkın olacak bunu al dedim. Sen de yap! Örgütlen Pegasus uçaklarını boş gönder. Unutma güç sende, yolcu sende. Zaten yolcu internetten alsa sana bana 1 lira vermez bu Serbest piyasacı işbirlikçiler. Pegasus uygulamadan vazgeçmez ise ağırlığını koy gücünü göster. Yolcunun sende olduğunu öğret. Yoksa yarın çok geç olacak. Önümüzdeki Hafta 08.11.2010 ila 14.11.2010 tarihleri arasında 1 Hafta Pegasus’u Boykot et yolcu mecbur kalmadıkça yolcu verme. İnternetten doldursun uçaklarını.

Sloganımız şu!

Pegasusun ki www.flypgs.com
Bizim ki www.acente.bom

Eğer yukarıdaki düşüncelerimize ve 1 Haftalık uyarı boykotumuza katılmak istiyorsan. Tanıdığın diğer acente arkadaşlarına bunu bildiriyi ulaştır. Kendinde imzala ve kaşele Pegasus’a Yolla. Ekmeğine sahip çık!

Pegasus Fax: 0211-54234759

Bildiriyi Hazırlayan:

Reisebüro MUTLU
Grandweg 9
59494 Soest
Tel: 02921-3444757
Enver DEVRIM

ACENTELER PEGASUS'A ÇOK KIZDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

Misafir ~ 8 yıl önce
YORUMCU ARKADASLAR KENDINIZE DIKKAT EDIN O EVDEKI BILGISAYAR BIR GUN SIZIN IS YERINIZDE SIZIN YAPTIGINIZ ISI YAPACAK SIZIN PATRONUNUZDA SIZE GULE GULE DIYECEK VE SU ANDA COK YERDE SOYELNIYOR ORENIGIN BANLACILIK VS GIBI SEKTORLERDE UNUTMAYI BU ISLER SIRA ILE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bilmem su kentin acentalari veya falanca sehrin acentalari diye mesaj yazmak cok kolay.. katiliyorum diye anonim mesaj yazmak cok kolay. dogru buluyorsaniz neden acenta adini veya isminizi vermiyorsunuz. havalimani calisani olarak acenta islerinden alamam ve anlamadigim konulari yorumlamam ancak mutlu adinda ki acentayi cesaretinden dolayi kutlarim. murat d.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu çağda hala acenteden bilet alan var mı acaba? bak internete al biletini en güzeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sen galiba kicini kurtarma cabasindasin kendi menfahatlerin icin yemezler ilk önce cevirdigin dolaplardan nasil kurtulacagini düsün

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000