01 Nisan 2009, Çarşamba 09:15:37

40 DENEYİMLİ HOSTES ARANIYOR

Yaklaşan turizm sezonu şirketlerin çalışmalarını hızlandırdı. Dün Pegasus Havayolları’nın deneyimli pilot aradığını duyurmasının ardından benzer bir açıklama da havacılık sektörünün en yeni oyuncusundan geldi.
  • Eğer bir lokma aklınız varsa sakın İz Air'de Kabin Memuru olmayın.Yolcu haklı/haksız şikayet ettiğinde savunmanızı bile almadan UYARI veriyorlar, her uçuşun sonunda "O niye böyle oldu, bu niye böyle oldu" diye gece uykunuzda bile haakretamiz telefonlar açıyorlar.Kabin Hizmetleri Md Güzellik Yarışması kıstaslarıyla seçiliyor.E ne de olsa Ali Sabancı ile Sertaç Haybat yönetiyor.
  • Kesinlikle yalan haber 6 nisanda ERZURUMA Başlamıyor inanmayın
  • 6 Nisan itibariyle İst-Erz seferleri haftada 3 gün karşılılı olmak üzere başlayacaktır. Duyurulur.
  • Dogruyu konuştukmu susacagız öylemi ama dogruya siz ne anlarsınız sizin için öyle bir sorun yok şakır şakır uçaklar inip kalkıyor ordaki vatandaş madur oluyormuş sizn neyinize

Filosunda bulunan iki uçağa yeni uçaklar katacak olan Turkuaz Havayolları 40 deneyimli kabin memuru almak için harekete geçti. Filoya yeni katılacak ve Antalya’dan base edilecek uçaklar için tercihen Antalya’da oturan deneyimli hostes alınacak. Turkuaz Havayolları ayrıca 6 tane yardımcı kaptan alacak.

Yaz sezonuna hızlı giriş yapmak isteyen Turkuaz Havayolları, geçtiğimiz günlerde de kaptan pilot aradığını duyurmuştu.

Öte yandan Pegasus Havayolları da dün yaptığı açıklamada 8 kaptan pilot aradığını açıklamıştı.

Turkuaz Havayolları’na hostes ve yardımcı kaptan olarak müracaat etmek isteyenlerin hr@turkuazairlines.com adresine cv göndermeleri yada 0 212 426 49 49 numaralı telefonunu arayarak insan kaynaklarından bilgi almaları gerekiyor.

40 DENEYİMLİ HOSTES ARANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
Eğer bir lokma aklınız varsa sakın İz Air'de Kabin Memuru olmayın.Yolcu haklı/haksız şikayet ettiğinde savunmanızı bile almadan UYARI veriyorlar, her uçuşun sonunda "O niye böyle oldu, bu niye böyle oldu" diye gece uykunuzda bile haakretamiz telefonlar açıyorlar.Kabin Hizmetleri Md Güzellik Yarışması kıstaslarıyla seçiliyor.E ne de olsa Ali Sabancı ile Sertaç Haybat yönetiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kesinlikle yalan haber 6 nisanda ERZURUMA Başlamıyor inanmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
6 Nisan itibariyle İst-Erz seferleri haftada 3 gün karşılılı olmak üzere başlayacaktır. Duyurulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Dogruyu konuştukmu susacagız öylemi ama dogruya siz ne anlarsınız sizin için öyle bir sorun yok şakır şakır uçaklar inip kalkıyor ordaki vatandaş madur oluyormuş sizn neyinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000