19 Kasım 2015, Perşembe 16:53:05

Osman Ersava için fidan diktiler

BTS 2 No'lu Şube üyeleri 10 Ekim'de Ankara'daki saldırıda hayatını kaybeden Ordu-Giresun Havalimanı personeli Osman Ervasa anısına ağaç diktiler.
  • Sadece Kurum Personelimiz ve Sendika üyemiz olduğu için değil Barış için yapılan yürüyüşte katledildiği için anma yapıldı ve senbolik olarak ağaç dikildi. Hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadık ve olmayacağız da. Sendika olarak kimseyi siyasi düşüncesinden , etnik kimliğinden, dini inançlarından dolayı ayırmadık ayırmayacağız da.Ortak paydamız iş kollarımız ve emektir. Emeğin dini siyaseti olmaz. Emeğimize işimize sahip çıkıp; yapılan haksızlıklar karşısında her zaman mücadelemizi korkmadan sürdüreceğiz. Kimseyi ötekileştirmek gibi bir anlayışımız da olamadı. Biz insana insan olduğu için değer veren bir sendikayız. Sendikamızın farkı da bu olsa gerek.
  • sözde milliyetçi sendika ne iş yapar? o kadar şehit verdik ne bir anma yaptılar ne de bir fidan diktiler! adamlar ölen hdpli pkk yandaşı için fidan dikiyorlar!
  • Allah rahmet eylesin.Nur icinde yatsin...
  • hdp 2 nolu şube desek daha doğru olur

BTS 2 No'lu Şube üyeleri 10 Ekim'de Ankara'daki saldırıda hayatını kaybeden Ordu-Giresun Havalimanı personeli Osman Ervasa anısına ağaç diktiler.

DHMİ Türkiye Hava Trafik Kontrol Merkezi Çalışanları Ankara'daki merkezlerinin önüne diktikleri fidana Osman Ervasa'nın adını verdiler.

OSMAN ERVASA
10 Ekim'de Tarihi Ankara Garı önündeki miting sırasında patlayan bomba sonucu Ordu-Giresun Havalimanı personeli 21 yaşındaki Osman Ervasa hayatını kaybetmişti.

Osman Ersava için fidan diktiler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Hıdır ÇABUK ~ 3 yıl önce
Sadece Kurum Personelimiz ve Sendika üyemiz olduğu için değil Barış için yapılan yürüyüşte katledildiği için anma yapıldı ve senbolik olarak ağaç dikildi. Hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadık ve olmayacağız da. Sendika olarak kimseyi siyasi düşüncesinden , etnik kimliğinden, dini inançlarından dolayı ayırmadık ayırmayacağız da.Ortak paydamız iş kollarımız ve emektir. Emeğin dini siyaseti olmaz. Emeğimize işimize sahip çıkıp; yapılan haksızlıklar karşısında her zaman mücadelemizi korkmadan sürdüreceğiz. Kimseyi ötekileştirmek gibi bir anlayışımız da olamadı. Biz insana insan olduğu için değer veren bir sendikayız. Sendikamızın farkı da bu olsa gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şehitler ~ 3 yıl önce
Peki niye şehitlerimiz için aynı hassasiyeti göstermiyosunuz? Neden şehitlerimiz için de fidan dikmiyorsunuz! Barış mitinginde pkk'nın siyasi kolu hdp flamaları var? Nasıl bir barış mitingiymiş?
türk ulaşım sen ~ 3 yıl önce
sözde milliyetçi sendika ne iş yapar? o kadar şehit verdik ne bir anma yaptılar ne de bir fidan diktiler! adamlar ölen hdpli pkk yandaşı için fidan dikiyorlar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malatya Arff ~ 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin.Nur icinde yatsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hdp ~ 3 yıl önce
hdp 2 nolu şube desek daha doğru olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000