09 Ekim 2015, Cuma 14:15:00

Ordu-Giresun'da yolcu sayısı 100 bini geçti

Denize dolgu yöntemiyle inşa edilen, Avrupa’nın birinci, dünyanın üçüncü havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı’nda 4.5 aylık sürede taşınan yolcu sayısı 100 bini aştı.
  • yapılan hızmetlere hayırlı olsun demek her zaman ıyı olur
  • İç Hat yoğun meydanlar maalesef zarar ederler. Bu kaçınılmaz.Burası da zarar edecek. Değil 300 bin 1 milyon olsa da aynı. Trabzon 2,5 milyon yolcu ile zarar ediyor ise varın siz karar verin. Hizmet olarak doğuya yapıldıysa buraya da yapılsın diyoruz ama sonuç değişmiyor. Hayırlı olsun diyoruz.
  • Çok iyi oldu. Diğer taraftan trabzon trafiğine bakmak lazım rize de açılırsa trabzon dibe vurur.
  • Değerli vergileriniz!! kullanılmış da havaalanı yapılmış. Yahu sizin bu vergi muhabbetinden gına geldi. Aslında sizin vergilerinizi polise taş atmak için Söktüğünüz kaldırımların tamiratında kullanmak mı lazım bilemedim. Sizi kara şanzımanlı BMC kamyonlarla göndermek lazım İstanbul'a,Ankara'ya. Layığınız anca budur. Nato kafa nato mermer dedikleri bu olsa gerek

Denize dolgu yöntemiyle inşa edilen, Avrupa’nın birinci, dünyanın üçüncü havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı’nda 4.5 aylık sürede taşınan yolcu sayısı 100 bini aştı.

Gülyalı Kaymakamlığı’ndan alınan bilgiye göre, 22 Mayıs 2015 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açılışı gerçekleştirilen Ordu-Giresun Havalimanı’ndan 22 Mayıs-5 Ekim tarihleri arasında toplam 800 uçuş gerçekleşti. Bu seferlerde 52 bin 667 yolcu geliş yaparken 54 bin 180 yolcuda gidiş gerçekleştirdi. Toplam taşınan yolcu sayısı ise 106 bin 867’ye ulaştı.

Ordu Giresun Havaalanı’ndan halen İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara’ya günlük karşılıklı birer sefer düzenleniyor. Ordu-Giresun Havaalanı’na 13 Kasım 2015 tarihinden itibaren Pegasus firması da sabah ve akşam olmak üzere gidiş-geliş 4 sefer düzenleyecek. Anadolu Jet’in sefer sayısını arttırması, Pegasus’un seferlere başlamasıyla birlikte Ordu-Giresun Havaalanı’ndan günde düzenlenen sefer sayısı karşılıklı 6’dan 12’ye yükselmiş olacak. Günde 12 sefer ile yılda 600 bin yolcunun taşınması hedefleniyor.

Ordu-Giresun'da yolcu sayısı 100 bini geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

hasan ~ 3 yıl önce
yapılan hızmetlere hayırlı olsun demek her zaman ıyı olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ercan ~ 3 yıl önce
İç Hat yoğun meydanlar maalesef zarar ederler. Bu kaçınılmaz.Burası da zarar edecek. Değil 300 bin 1 milyon olsa da aynı. Trabzon 2,5 milyon yolcu ile zarar ediyor ise varın siz karar verin. Hizmet olarak doğuya yapıldıysa buraya da yapılsın diyoruz ama sonuç değişmiyor. Hayırlı olsun diyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
selman ~ 3 yıl önce
Çok iyi oldu. Diğer taraftan trabzon trafiğine bakmak lazım rize de açılırsa trabzon dibe vurur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ercan ~ 3 yıl önce
Trabzon trafiğinin %18 arttığını üzülerek(!) söylemeliyim Selman bey. Ne var bu Trabzonla alıp veremediğiniz ve hıncınız neden? Meydana geldiniz de Trabzonlu olmadığınızdan uçurulmadan geri mi yollandınız ,gelirken yolunuz mu kesildi? Ordu-Giresun Trabzonu % 7 etkiler dedik ve o kadar bile olmadı. Bir yerin tutması için diğer yerin batması mı lazım? Bu kıskançlık ve sebepsiz mikro milliyetçilik tavrını bırakın ve OGU nün gelişmesine kafa yorun.
Uçan Giresun'lu ~ 3 yıl önce
Değerli vergileriniz!! kullanılmış da havaalanı yapılmış. Yahu sizin bu vergi muhabbetinden gına geldi. Aslında sizin vergilerinizi polise taş atmak için Söktüğünüz kaldırımların tamiratında kullanmak mı lazım bilemedim. Sizi kara şanzımanlı BMC kamyonlarla göndermek lazım İstanbul'a,Ankara'ya. Layığınız anca budur. Nato kafa nato mermer dedikleri bu olsa gerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000