01 Nisan 2015, Çarşamba 12:30:32

ORDU-GİRESUN'DA ŞAŞIRTAN GÖRÜNTÜLER

Türkiye'nin en prestijli projelerinden biri olan Ordu-Giresun Havalimanı'ndaki son durumu AirportHaber açıklıyor.
  • Uçağı iniş için İstanbul 'dan mı yönlendirmişler.hani son yaklaşma rüzgar bilgisi...vs.Orda biten bir bina göremedim de.Gerçi kule ye benzeyen bişey vardı sanki.haksızlık etmeyelim.Seçime de 15 gün kalmış bu arada.günler su gibi akıp geçiyor.
  • BÜTÜN BİNALAR AYNI ANDA İLERİLİYOR. MADEM NİSAN DA AÇILIŞ VAR DEDİNİZ BARİ EN AZINDAN TERMİNEL BİNASINA AĞIRLIK VERSENİZ DE CUMHURBAŞKANI GELİNCE ORANIN AÇILIŞINI YAPARDI. DİĞER YERLER ZAMANLA OLURDU. CUMHURBAŞKANINI DA MAHÇUP EDECEKLER.
  • Ali Bey; Kahramanmaraş Havalimanına yeni terminal binası yapılacağı haberi yapmıştınız ama halen bir ses, bir gelişme yok. Deniz bile doldurulup Havalimanı yapılırken Kahramanmaraş'a bir terminal binası çok mu
  • Umarım hava alanının adı "OR-Gİ" olmaz, aksi takdirde bütün dünyaya alay mevzuu oluruz.

Genel Koordinatör Ali Kıdık, Giresun'dan bildiriyor...

Türkiye'nin en prestijli projelerinden biri olan Ordu-Giresun Havalimanı'ndaki son durumu AirportHaber açıklıyor. Yapımına 2011 yılında başlanan havalimanının yaklaşık 1 ay sonra açılması beklenirken, meydanın son durumu akıllarda soru işareti bıraktı.

Ön açılışının dün itibariyle yapılacağı, tarifeli uçuşların ise Mayıs ayında başlayacağı ifade edilen Ordu-Giresun Havalimanı'nda durumun hiç de bahsedildiği gibi olmadığı ortaya çıktı. Meydanın son hali açılışa hazır olmadığını gözler önüne serdi. Ordu'nun Gülyalı ve Giresun'un Piraziz ilçeleri arasında inşa edilen, Türkiye ve Avrupa'nın deniz üzerine yapılan tek meydanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı ile ilgili yapılan açıklamaların gerçekçi bir yanının olmadığı ortaya çıktı.

Ordu ve Giresun Valileri tarafından verilen demeçlerin tamamen halkın gözünü boyamaya yönelik olduğu ifade edilirken, meydanın Mayıs ayı içerisinde açılışı yapılsa bile siyasi çıkarlar uğruna göstermelik bir açılış olacağı öne sürüldü.

Havalimanının temel taşları olan kule, itfaiye ve güvenlik binalarının tamamlanmadığı, terminal camlarının dahi takılmadığı Ordu-Giresun projesinin bitirilmesi için ciddi bir zaman gerektiği gözlendi. Meydanın bu haliyle hizmet vermesi imkânsız görünürken, açılışının hangi şartlarda yapılacağı da merak konusu oldu.

©AirportHaber Özel

İşte AirportHaber farkıyla Ordu-Giresun Havalimanı'nın son durumu:ORDU-GİRESUN'DA ŞAŞIRTAN GÖRÜNTÜLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

hey gidi sandık ~ 3 yıl önce
Uçağı iniş için İstanbul 'dan mı yönlendirmişler.hani son yaklaşma rüzgar bilgisi...vs.Orda biten bir bina göremedim de.Gerçi kule ye benzeyen bişey vardı sanki.haksızlık etmeyelim.Seçime de 15 gün kalmış bu arada.günler su gibi akıp geçiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TERMİNAL ~ 3 yıl önce
BÜTÜN BİNALAR AYNI ANDA İLERİLİYOR. MADEM NİSAN DA AÇILIŞ VAR DEDİNİZ BARİ EN AZINDAN TERMİNEL BİNASINA AĞIRLIK VERSENİZ DE CUMHURBAŞKANI GELİNCE ORANIN AÇILIŞINI YAPARDI. DİĞER YERLER ZAMANLA OLURDU. CUMHURBAŞKANINI DA MAHÇUP EDECEKLER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kafaya bak ~ 3 yıl önce
adam yapılan hizmetler zamanında bitirilmiyor halk mağdur demiyorda cumhurbaşkanına ayıp olucak diyor size her şey müstehak
Kahramanmaraş ~ 3 yıl önce
Ali Bey; Kahramanmaraş Havalimanına yeni terminal binası yapılacağı haberi yapmıştınız ama halen bir ses, bir gelişme yok. Deniz bile doldurulup Havalimanı yapılırken Kahramanmaraş'a bir terminal binası çok mu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Umarım hava alanının adı "OR-Gİ" olmaz, aksi takdirde bütün dünyaya alay mevzuu oluruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000