17 Ekim 2017, Salı 09:30:41

Ordu-Giresun'da iptallere çözüm bekleniyor

Saadet Partisi Gülyalı İlçe Başkanı Halil Cebeci, Ordu-Giresun Havalimanı'nda yaşanan sefer iptallerinin önlenmesi için bir an önce önlem alınmasını beklediklerini bildirdi.
  • Hata yapmisiz, :0)
  • Madem elini taşın altına koymak istiyorsun, havaalanının yanı başındaki tepeleri şöyle deniz seviyesine kadar traşla, bak oradan ne kadar çok taş çıkacak. Ondan sonra istediğin taşı seçip elini altına koyabilirsin. Ya da, eğer gücün yetiyorsa şu havaalanı projelerini yapan aygem’i kapattırıp dhmi garaj amirliğine bağlı bir şeflik haline getir ki başkalarının da başı yanmasın !
  • Samsun'a iner uçaklar sorun değil :))
  • Şu Havalimaının eksikliklerini tamamlamayan Ordu ve Giresun un Bakanlarını alkışlıyorum DHM gENEL mÜDÜRÜ fUNDA oCAĞI O havalimanına getiremeyen zihniyeti alkışlıyorum vede Ordu Giresun Havalimanında bir eksiklik olsunda bunu siyasi yatırıma bağlayıp yazı yazmak için bilgisayar başında bekleyenleri alkışlıyorum...Bu Havalimanındaki tek sorun RNP- AR sisteminin olmamasıdır bunu tespit edemeyenleride alkışlıyorum...

Saadet Partisi Gülyalı İlçe Başkanı Halil Cebeci, Ordu-Giresun Havalimanı'nda yaşanan sefer iptallerinin önlenmesi için bir an önce önlem alınmasını beklediklerini bildirdi.

Cebeci, ilçe binasında düzenlediği basın toplantısında, yaklaşık iki yıl önce açılan Ordu-Giresun Havalimanı'nda sık sık sefer iptalleri yaşandığını ve bunun vatandaşları mağdur etiğini ifade etti.

Çarşamba Havalimanının tadilata girmesinin ardından Ordu-Giresun Havalimanında yoğunluğun arttığını ancak altyapının bu yoğunluğu kaldırmadığını iddia eden Cebeci, şunları kaydetti:

"Hava şartlarına bağlı olarak sefer iptallerinin sıkça yaşandığını gözlemliyoruz. Bu sefer iptallerinin yaşanmaması için havalimanındaki altyapı ve üstyapı çalışmalarının tamamlanmasını istiyoruz. Bu çalışmanın tamamlanması ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz adına son derece önem arz etmektedir."

Bu nokta Saadet Partisi olarak çalışma başlattığını dile getiren Cebeci, "Bu yönde bizler de elimizi taşın altına koymaya hazırız. Yolcularımızın daha fazla mağduriyet yaşamaması için bir an önce önlem alınmasını bekliyoruz." dedi.

Ordu-Giresun'da iptallere çözüm bekleniyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Yanilmisiz ~ 10 ay önce
Hata yapmisiz, :0)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
El ~ 10 ay önce
Madem elini taşın altına koymak istiyorsun, havaalanının yanı başındaki tepeleri şöyle deniz seviyesine kadar traşla, bak oradan ne kadar çok taş çıkacak. Ondan sonra istediğin taşı seçip elini altına koyabilirsin. Ya da, eğer gücün yetiyorsa şu havaalanı projelerini yapan aygem’i kapattırıp dhmi garaj amirliğine bağlı bir şeflik haline getir ki başkalarının da başı yanmasın !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terme ~ 10 ay önce
Samsun'a iner uçaklar sorun değil :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyasi ~ 10 ay önce
Şu Havalimaının eksikliklerini tamamlamayan Ordu ve Giresun un Bakanlarını alkışlıyorum DHM gENEL mÜDÜRÜ fUNDA oCAĞI O havalimanına getiremeyen zihniyeti alkışlıyorum vede Ordu Giresun Havalimanında bir eksiklik olsunda bunu siyasi yatırıma bağlayıp yazı yazmak için bilgisayar başında bekleyenleri alkışlıyorum...Bu Havalimanındaki tek sorun RNP- AR sisteminin olmamasıdır bunu tespit edemeyenleride alkışlıyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyasi ~ 10 ay önce
Türkçe de süpermiş. Maaşallah

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000