22 Mayıs 2015, Cuma 11:20:32

ORDU-GİRESUN'DA İLK RÖTAR

Ordu-Giresun için büyük önem taşıyan tarihi proje Ordu-Giresun Havalimanı bugün açılıyor. Ancak ilk günkü heyecana katılmak isteyen Ordu ve Giresunlular, 5 saatlik rötarla karşılaştı.
  • O kadar kolaysa sende ada yap. 3 km lık liman yapmışlar. Allah razı olsun diyeceğine birde küçümsüyosun. Şükretmeyi bilin birazda. Sen doğunca direk yürümeye konuşmayamı başladın. Bugün Havalimanı yaparlar ilerleyen zamanlarda ada. Denizin ortasına ada yapsalar bu seferde dünyanın parasını denize gömdüler diye söylenirsiniz. Ülkemize yapılan ne kadar yatırım varsa hepsine kulp takmayı iyi beceriyosunuz. Nedir bu AKP düşmanlığı anlamadım gitti. Bir kerede yapılanları görün.
  • HADI LEN ...ANADOLUJET DURDU DURDU HADI BI ORGİ YAPALIM DEDILER ANIDEN ÇIKAN UÇUŞA EKIP BULAMADILAR, YEMEYIN INSANLARI , THY NIN BECERİKSİZ PLANLAMACILARI HERKİMSE YÖNETIMDEN EKIP KOOR KADAR ÇOOOKKKK BECERİKLİLER....
  • Paralel!!! Hi ha ho!
  • Anadolu jetin ekipleri sunexpress e aittir

Ordu-Giresun için büyük önem taşıyan tarihi proje Ordu-Giresun Havalimanı bugün açılıyor. Ancak ilk günkü heyecana katılmak isteyen Ordu ve Giresunlular, 5 saatlik rötarla karşılaştı.

Bugün 50 yıllık hayalin gerçekleştiği anlara şahit olmak isteyen Ordu ve Giresunlular ilk gün Anadolujet'in yapacağı sefere bilet aldı. Bu sabah 09:40'da Sabiha Gökçen'den Ordu-Giresun Havalimanı'na gidecek yolcular açılış töreni nedeniyle 5 saatlik rötarla meydana inecebilecekler.

Anadolujet'in TK 7310 sefer sayısıyla 09:40'da Ordu-Giresun'a yapacağı uçuş, bugün 5 saat 20 dakikalık gecikmeyle saat 15:00'de yapılacak. 

*Güncellendi 10.58

Türkiye'nin deniz üzerine inşaa edilen ilk ve tek havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı'na Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak uçak havalandı.

Öte yandan AirportHaber'in edindiği bilgilere göre Sabiha Gökçen'den Ordu-Giresun Havalimanı'na gidecek olan Anadolujet uçağında uçuş ekibi sıkıntısı yaşandı.

THY, Ordu-Giresun Havalimanı seferini bu nedenle 5 saat rötarlı bildirdi. Türk Hava Yolları daha sonra kendi uçağıyla operasyon yapmaya karar verdi ve TC-JGK tescilli Boeing B737-800 tipi uçakla Ordu-Giresun Havalimanı seferi gerçekleşti.

ORDU-GİRESUN'DA İLK RÖTAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

vay arkadaş ~ 3 yıl önce
O kadar kolaysa sende ada yap. 3 km lık liman yapmışlar. Allah razı olsun diyeceğine birde küçümsüyosun. Şükretmeyi bilin birazda. Sen doğunca direk yürümeye konuşmayamı başladın. Bugün Havalimanı yaparlar ilerleyen zamanlarda ada. Denizin ortasına ada yapsalar bu seferde dünyanın parasını denize gömdüler diye söylenirsiniz. Ülkemize yapılan ne kadar yatırım varsa hepsine kulp takmayı iyi beceriyosunuz. Nedir bu AKP düşmanlığı anlamadım gitti. Bir kerede yapılanları görün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isim ~ 3 yıl önce
sanırsın kendi ceplerinden yaptılar. madem iktidardalar bu onların en birinci görevi vatandaşa hizmet etmek. Şükretmek zorunda değiliz. Görevleri o. Madem demokratik ülkedeyiz madem düşünce özgürlüğümüz var o zaman bizim için yaptıklarına istediğimiz yorumu yapabiliriz.
Val ~ 3 yıl önce
HADI LEN ...ANADOLUJET DURDU DURDU HADI BI ORGİ YAPALIM DEDILER ANIDEN ÇIKAN UÇUŞA EKIP BULAMADILAR, YEMEYIN INSANLARI , THY NIN BECERİKSİZ PLANLAMACILARI HERKİMSE YÖNETIMDEN EKIP KOOR KADAR ÇOOOKKKK BECERİKLİLER....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Paralel!!! Hi ha ho!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Anadolu jetin ekipleri sunexpress e aittir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:D ~ 3 yıl önce
hepimiz sunexpressiz :D

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000