07 Ekim 2017, Cumartesi 14:28:43

Ordu-Giresun'da dolgu kararı

Denize dolgu yöntemiyle inşa edilen Avrupa’da tek, dünyada üçüncü olma özelliğine sahip Ordu-Giresun Havalimanında dolgu işlemi yapılacak.
  • Tesekkürler orgi herZaman saatinde iniyor kalkiyor Seferler artilirmali samsun kaldirdi trabzon yolcusunuda kaldirir ve tüm karedenizin orta yeri seferlerde coltur almanya izmir antalya sabiha atatürk ankara va heryer ucuslar cogalmiştir teskkürler
  • Ucak parki 5 degil 15 dir Ve dron kurlumus olup ucak baska alana yönlendirme bitmiştir temmuz ayi itibari ile Günde 36 ucak iniyor kalkiyor Ve dünyada 3 ncidir ve bu alani cok iyi çaliştircak devlet entegredir ve ucuşmas gereken bir yer manzara için ve giresun ordu tam karadenizin ortasi oldugı içinde yurtdisi ve anadoluya acilan kapidir
  • Tek kelime ile siyasi bir havalimanı. Yazık paralara yazık
  • Gelişmiş ülkeler çok mecbur kalmadıkça denizi doldurarak havalimanı yapmaz. Çevreye zarar verir. Ayrıca deniz hep kendiden alınanı geri ister, o nedenle sürekli dolgu gerekir. Bu da halka ÖTV, MTV vb vergilerle geri döner.

Denize dolgu yöntemiyle inşa edilen Avrupa’da tek, dünyada üçüncü olma özelliğine sahip Ordu-Giresun Havalimanında dolgu işlemi yapılacak.

Ordu-Giresun Havaalanın doğu kısmında bulunan deniz boşluğunun kara ile birleşik olması ve durgunsu birikintisinin deniz canlı yaşamını tehdit etmesi üzerine dolgu kararı alındı.

Dolgu öncesi bu kısma akan dere sularının yapılacak drenaj kanalı ile dışarıya atılması planlanıyor. Drenaj kanal çalışması başlarken, çalışmanın bitirilmesinin ardından havalimanının doğu kısmı doldurulacak.

Ordu-Giresun'da dolgu kararı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Arif ~ 10 ay önce
Tesekkürler orgi herZaman saatinde iniyor kalkiyor Seferler artilirmali samsun kaldirdi trabzon yolcusunuda kaldirir ve tüm karedenizin orta yeri seferlerde coltur almanya izmir antalya sabiha atatürk ankara va heryer ucuslar cogalmiştir teskkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orgi ~ 10 ay önce
Ucak parki 5 degil 15 dir Ve dron kurlumus olup ucak baska alana yönlendirme bitmiştir temmuz ayi itibari ile Günde 36 ucak iniyor kalkiyor Ve dünyada 3 ncidir ve bu alani cok iyi çaliştircak devlet entegredir ve ucuşmas gereken bir yer manzara için ve giresun ordu tam karadenizin ortasi oldugı içinde yurtdisi ve anadoluya acilan kapidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tek ~ 10 ay önce
Tek kelime ile siyasi bir havalimanı. Yazık paralara yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dolgu ~ 10 ay önce
Gelişmiş ülkeler çok mecbur kalmadıkça denizi doldurarak havalimanı yapmaz. Çevreye zarar verir. Ayrıca deniz hep kendiden alınanı geri ister, o nedenle sürekli dolgu gerekir. Bu da halka ÖTV, MTV vb vergilerle geri döner.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000