05 Şubat 2015, Perşembe 12:52:05

ORDU-GİRESUN'A İLK UÇAK YARIN İNİYOR

Ulaştırma Bakanı Lütfü Elvan, 6 Şubat Cuma günü saat 10.00 sıralarında Ordu-Giresun Havalimanı'na özel uçakla inecek.
  • 15 milyon İstanbullu hala Marmarayın bitmesini bekliyor. Or-Gi'lilere hemen 50 milyon ödenek çıkıyor. Denizi doldurmak acil çünkü. İstanbullular birkaç sene daha beklesin. Trafik tıkansın. Ömürler yollarda geçsin.
  • Lufthansa nın, safety gerekçesiyle uçmadığı Trabzon havaalanına , Ordu-Giresun yerine , neden gitsin uçaklar ? Ha bir sorun vardır pas geçer, bekler , divert eder o ayrı mesele.
  • Bırakın tanrı aşkına. Yıllar önceden planlanmış bir havalimanı ile bu iktidarı övmeyi.
  • 135 milyon la basladi yapacaz dediniz 300 leri asti gecikti daha basari gibi lanse etmeyin sunu nagoya degil bu gunde 2 3 tane 737 iner inmez

Ordu ile Giresun illerinin ortak kullanımı için ilk olarak 1964 yılında dönemin Bayındırlık Bakanı Arif Hikmet Onat tarafından sözü verilen, aradan geçen 50 yılda 8 cumhurbaşkanı, 25 başbakan, 41 ulaştırma, 34 bayındırlık bakanı eskiten Ordu-Giresun Havaalanı'na ilk uçak Cuma günü iniyor.

Ulaştırma Bakanı Lütfü Elvan, 6 Şubat Cuma günü saat 10.00 sıralarında Ordu-Giresun Havalimanı'na özel uçakla inecek.

Mart ayının son haftasında hizmete girmesi planlanan havaalanındaki son çalışmaları yerinde incelemek üzere Ordu’ya gelecek olan Ulaştırma Bakanı Lütfü Elvan, terminal binası inşaatı önünde bir basın açıklaması yapacak.

AÇIKLAMA: Söz konusu haber abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı tarafından sehven servis edilmiş bir haberdir. Daha sonra haber, aboneler için düzeltilmiş ve yanlıklıkla verildiği açıklanmıştır. Bakan Elvan Ordu-Giresun'a uçakla inmeyecek, söz konusu meydanı incelemek üzere ziyarette bulunacaktır. Değerli okurlarımızdan bizden kaynaklanmayan hatadan dolayı özür dileriz.

ORDU-GİRESUN'A İLK UÇAK YARIN İNİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
15 milyon İstanbullu hala Marmarayın bitmesini bekliyor. Or-Gi'lilere hemen 50 milyon ödenek çıkıyor. Denizi doldurmak acil çünkü. İstanbullular birkaç sene daha beklesin. Trafik tıkansın. Ömürler yollarda geçsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pansuman ~ 3 yıl önce
50 milyon işini görecekse hemen göndereyim,hay hay.Derhal...
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Lufthansa nın, safety gerekçesiyle uçmadığı Trabzon havaalanına , Ordu-Giresun yerine , neden gitsin uçaklar ? Ha bir sorun vardır pas geçer, bekler , divert eder o ayrı mesele.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777cpt ~ 3 yıl önce
Bırakın tanrı aşkına. Yıllar önceden planlanmış bir havalimanı ile bu iktidarı övmeyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öylemi ~ 3 yıl önce
Yıllar önce planlamışlar da ne yapmışlar. Allah o davul kafana biraz da akıl soksaydı ya.
300 ~ 3 yıl önce
135 milyon la basladi yapacaz dediniz 300 leri asti gecikti daha basari gibi lanse etmeyin sunu nagoya degil bu gunde 2 3 tane 737 iner inmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
333 ~ 3 yıl önce
Hepsi 3 ile başlıyor,33 oluyor.Yıllar sonra torunun görür belki,66 olur.TZX de 30 yıl önce 3 taneydi,bugün?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000