19 Haziran 2012, Salı 16:18:42

ORDU-GİRESUN'A ERDOĞAN ÖNERİSİ

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin bugün yaptığı basın toplantısında dolgu çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Ordu-Giresun Havalimanına konulacak ismi önerdi...
  • bu havaalanı fikrini hiç ortada yokken zamanın valisi sami seçkinnin sami arkadaşı hava alanı için yer ararken ordunun düz arazisi olmadığını beyan edince bu işin olmayacağını söyleyince iş adamı fahrettin gözükan hong kong da böyle bir deniz üstünde limanın olduğundan bahsetmesi üstüne bu fikir çıkmıştır dolayısı ile bu hava limanına fahrettin gözükan ismi konmalıdır.Bu onu söylemeseydi orduya asla hava limanı olmazdı.
  • bu hava alanın fikir babası ordulu işadamı Fahrettin Gözükan bence bu hava alanına bu kişinin yani fikri veren kişinin adı konmalı.
  • Karadeniz havalImani olabilir tabiki. Denizin ustune yapildigina gore:):):) fakat istanbula yapilacak yeni havalimaninin ismi kesinlikle Fatih Sultan Mehmed havalimani olmalidir.
  • ya allahaşkına sen oranın altyapısına bak ihtiyaçları giderecekmi ona bak uzun vadedeki durumuna bak bunlar kalkmış adı ne olsun diye tartışıyor.onun için bu ülke hiçbirzaman adam olmaz ve olmuyorda...

Ordu-Giresun havalimanı hakkında bugün yaptığı basın toplantısında bilgi veren Giresun Valisi Ali Şahin, havalimanının ismi ile ilgili olarak şöyle konuştu: "Şu anda sitemizde yapılan anketler var. Gül-Aziz şeklinde iki ilçenin ismi var. Ben bunu da çok uygun görmüyorum zaten. Arkadaşlar benim teklifim 1986 yılından beri Ordu ve Giresun’da bu havaalanı yapılması konuşmaları devam ediyor. Ta ki Başkanımız bu iş olacak diye elini vurmasıyla ve hakikaten yöre milletvekillerinin de uğraşısı sonucunda bu iş olmuştur. Onun büyük dahili vardır. İsim şuan önemli değil, isim daha sonraki iş. Biz önce meyveyi yiyelim. İsmini sonra koyarız. Benim arzum dileğim Recep Tayyip Erdoğan Havalimanı yakışır. Çünkü kaç tane başbakanın, cumhurbaşkanının isimleri bu şekildedir. Bir havalimanının isminin kendisine verilmesi bence çok yerindedir. Ama şu anda tartışılacak bir konu değildir. Bizim şu anda ki işimiz meyveyi yemektir. Meyveyi yedikten sonra onun ismini tadına göre koyacağız. Bu havaalanı 528 gün içinde bitirilecek. 2013 yılının aralık ayında bende bilet alacağım" diye konuştu.

ORDU-GİRESUN'A ERDOĞAN ÖNERİSİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

aziz işbakan ~ 5 yıl önce
bu havaalanı fikrini hiç ortada yokken zamanın valisi sami seçkinnin sami arkadaşı hava alanı için yer ararken ordunun düz arazisi olmadığını beyan edince bu işin olmayacağını söyleyince iş adamı fahrettin gözükan hong kong da böyle bir deniz üstünde limanın olduğundan bahsetmesi üstüne bu fikir çıkmıştır dolayısı ile bu hava limanına fahrettin gözükan ismi konmalıdır.Bu onu söylemeseydi orduya asla hava limanı olmazdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aziz işbakan ~ 5 yıl önce
bu hava alanın fikir babası ordulu işadamı Fahrettin Gözükan bence bu hava alanına bu kişinin yani fikri veren kişinin adı konmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orly ~ 6 yıl önce
Karadeniz havalImani olabilir tabiki. Denizin ustune yapildigina gore:):):) fakat istanbula yapilacak yeni havalimaninin ismi kesinlikle Fatih Sultan Mehmed havalimani olmalidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 6 yıl önce
ya allahaşkına sen oranın altyapısına bak ihtiyaçları giderecekmi ona bak uzun vadedeki durumuna bak bunlar kalkmış adı ne olsun diye tartışıyor.onun için bu ülke hiçbirzaman adam olmaz ve olmuyorda...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000