03 Eylül 2015, Perşembe 15:28:53

Ordu-Giresun gece uçuşlarına başlıyor

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu Türkiye'de deniz üzerine yapılan ilk olan Ordu-Giresun Havalimanı'na uçak pilotlarına iniş esnasında yardımcı olan Aletli İniş Sistemi (ILS) cihazı kurulduğunu söyledi.
  • O vergilerinizle uçmanın keyfi paha biçilemez. Daha çok vergi verin daha çok uçalım.
  • Geçen gün 6:30 SZF-SAW UCUŞU İÇİN ORDU'dan Havaş BİNİŞ SAATIMİ SÖYLÜYORUM: 02:00!!!!! Boş boş konuşup adamın canını sıkmayın. Bu havalimanı gerekliydi ve yapıldı. Gereksiz olan yüksekova!!!!
  • ARTIK MEMLEKETİMDEN UÇUYORUM. TRABZON VE SAMSUN ÇİLESİNDEN BİZİ KURTARANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN. UFAK TEFEK EKSİKLİKLER ZAMANLA DÜZELİR.
  • HAFTADA EN AZ BİR KEZ ORDU GİRESUNDAN HAVALİMANINDAN İSTANBULA GİDİYORUM. UÇUŞLA İLGİLİ HİÇ BİR SIKINTI YAŞAMADIM. FAKAT BEKLME SALONUNDA CAFE VE RETAURANT HENÜZ YAPILMAMIŞ. EN KISA ZAMANDAORALARIN FAALİYETE GEÇMESİNİ BEKLİYORUM.

Türkiye'de ve Avrupa'da deniz üzerine yapılan ilk havalimanı olan Ordu'nun Gülyalı İlçesi'ndeki Ordu-Giresun Havalimanı'nda eksik olan cihazlar yerleştirildi.

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, ILS cihazının bir hafta önce havalimanına kurulduğunu, pist başına yerleştirilen vericiler sayesinde ILS cihazı eksikliğinin giderildiğini kaydetti.

ILS cihazının test edilerek kısa sürede faaliyete geçeceğini belirten Balkanlıoğlu: "Pilotların piste inişini kolaylaştıran bir takım cihazlar var. ILS sisli ve yağışlı havalarda görüş mesafesinin çok düşük olduğu zamanlarda pilotlara yardımcı oluyor. Uluslararası havalimanımızda eksiklikler giderildi. Yurt dışı uçuşu da ilk Arabistan Medine'ye hac kafilesiyle yapıldı. 5 Ekim itibariyle Ordu-Giresun Havalimanı'ndan artık gece uçuşlarının başlaması da planlanıyor" dedi.

Ordu-Giresun gece uçuşlarına başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Metin ~ 3 yıl önce
O vergilerinizle uçmanın keyfi paha biçilemez. Daha çok vergi verin daha çok uçalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İktidar ~ 3 yıl önce
İşte iktidar zihniyeti. Buyrun. Haram olsun tüm vergilerim size.
.... ~ 3 yıl önce
Adam senle dalga geçiyor, sen hala iktidara takmışsın...
1 saat diyene cevap ~ 3 yıl önce
Geçen gün 6:30 SZF-SAW UCUŞU İÇİN ORDU'dan Havaş BİNİŞ SAATIMİ SÖYLÜYORUM: 02:00!!!!! Boş boş konuşup adamın canını sıkmayın. Bu havalimanı gerekliydi ve yapıldı. Gereksiz olan yüksekova!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ORDULU ~ 3 yıl önce
ARTIK MEMLEKETİMDEN UÇUYORUM. TRABZON VE SAMSUN ÇİLESİNDEN BİZİ KURTARANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN. UFAK TEFEK EKSİKLİKLER ZAMANLA DÜZELİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YOLCU ~ 3 yıl önce
HAFTADA EN AZ BİR KEZ ORDU GİRESUNDAN HAVALİMANINDAN İSTANBULA GİDİYORUM. UÇUŞLA İLGİLİ HİÇ BİR SIKINTI YAŞAMADIM. FAKAT BEKLME SALONUNDA CAFE VE RETAURANT HENÜZ YAPILMAMIŞ. EN KISA ZAMANDAORALARIN FAALİYETE GEÇMESİNİ BEKLİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000