28 Temmuz 2011, Perşembe 14:16:12

İSİM ÖNERİNİZİ SİZ DE YAZIN

Ordu ile Giresin arasına yapılacak havaalanının ismi konusunda tartışmalar sürerken Türkiye’nin en büyük havacılık forum sitesi www.ucuyorum.com’da üyeler farklı önerilerde bulunuyor.
  • Sayın bakanın soyadı verilmelidir. Giresun ve ordulular. nankörlük etmeyin. ayıp oluyor
  • gülyalı havalimanı olmalı heryerde olduğu gibi bulunduğu ilçe ismi
  • Ordulu, Giresunlu senin gibi ufak düşünmüyor. Havaalanı yapılıyor, amaç bunu sağlamaktı ve bu amaca uılaşıldı. Bir not; tüm engellemek isteyen yakın dostlarımıza ragmen bu sonuç elde edildi. Palavracı mısınız diyebilecek kadar kendini kaybettiğine göre muhtemelen sen de onlardan birisin.
  • kesinlikle ismi KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN HAVALİMANI olmalıdır
Türkiye’nin en büyük havacılık forum sitesi www.ucuyorum.com üyeleri, isim konusunda tartışmalar yaşanan Ordu-Giresun havaalanına isim önerisi sunuyor.
Forumda mini bir de anket yer alıyor. Üyeler kendi önerilerinin dışında ankette yer alan ‘Yıldırım Airport’ önerisini de oyluyor.

Forumda önerilen isimler arasında, Karadeniz Airport, Yeşil Karadeniz Airport, Karadeniz Fındık Airport, GiresunOrdu Airport, Çotanak Airport, Altınfındık Airport gibi öneriler yer alıyor.

Foruma katılarak öneride bulunmak isteyenler BURAYA TIKLAYARAK önerisini Ucuyorum.com sitesine bildirebiliyor.

BAKAN'DAN PİRAZİZ ÖNERİSİ

Bilindiği gibi Ordu ile Giresun arasına yapılacak havaalanı bugüne kadar Or-Gi olarak anılmış ancak toplu seks anlamına gelen Or-Gi’nin değiştirilmesine karar verilmişti. Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ise Piraziz Havaalanı önerisinde bulunmuştu.

İSİM ÖNERİNİZİ SİZ DE YAZIN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın bakanın soyadı verilmelidir. Giresun ve ordulular. nankörlük etmeyin. ayıp oluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gülyalı havalimanı olmalı heryerde olduğu gibi bulunduğu ilçe ismi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ordulu, Giresunlu senin gibi ufak düşünmüyor. Havaalanı yapılıyor, amaç bunu sağlamaktı ve bu amaca uılaşıldı. Bir not; tüm engellemek isteyen yakın dostlarımıza ragmen bu sonuç elde edildi. Palavracı mısınız diyebilecek kadar kendini kaybettiğine göre muhtemelen sen de onlardan birisin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kesinlikle ismi KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN HAVALİMANI olmalıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000