03 Ekim 2011, Pazartesi 08:01:36

"HAVADA DEVRİM YAPTIK"

Ulaşımda devrim yaptıklarını ifade eden Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 'projeler devam edecek' dedi...
  • Çok şişen balon, daha büyük gürültüyle patlar.
  • THY nin döküntü hali bugüne mahsus değil yıllardır bu halde.nedeni de işlerin profosyonel kişilerce yapılmaması.pilot ne anlar personel yönetiminden.ama şirketin birçok biriminin başında hala iktidar yalakası pilotlar görev yapıyor.sonuç ta ortada.sanki GAVURlarını getirdiler de her halt düzeldi.hala günde 600 uçağın indiği buna rağmen kimsenin otlamadığı Bombay(mumbai)de otlayan ,motoru-kanadı yere vuran gene bunlar.henüz bu ülkede havada hiç bir halt yapılmadı,sadece abuk kararlarla işsiz türklerin yerine palikaryalar,ermeniler,bulgarlar,ruslar ve diğerleri işe alındı.
  • senin o gavur dediğin pilotlar olmazsa senin globally thy allah bilir daha kaç kişiyi götürürdü..açta havacılık tarihine bir bak bakalım
  • bunlardan önce GAVURpilot yoktu.bunlar geldi yanlarında da GAVURLARINI da getirdiler.birde utanmadan "devrim yaptık"diyorlar.eh bunların yapacağı devrim de bu kadar olur.
Havayollarını da halkın yolları haline getirdiklerini ifade eden Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, şunları söyledi: 
 
"2002 yılında tek işletmeci 2 merkezden 25 noktaya uçuyordu. 9 yıl içinde 15 milyon vatandaşımız uçak ile tanıştı, 7 havayolu şirketi şimdi 7 merkezden 46 noktaya uçuyor. Yurt dışı uçuşlarımız da 60 noktadan 171 noktaya çıktı. Havaalanlarına ulaşımı kolaylaştırdık, atıl durumdaki bir çok havaalanının aktif hale gelmesini sağladık. Ordu-Giresun Havalimanı'nın yanı sıra Kütahya, Uşak, Afyon'a hizmet verecek olan Zafer Havaalanı ve Mersin'de faaliyete gececek olan Çukurova Bölgesel Havaalanı proje çalışmaları sürüyor. Havayolları şirketlerinin rekabet halinde olması, vatandaşların havayolunu tercih nedeni oluyor. Hava yolu halkın yolu oldu" dedi.

Yeni havaalanlarının yapımı konusunda çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekleyen Bakan Yıldırım, Türkiye'ye yeni uçuşların ve yeni havaalanlarının katılacağını da ifade etti.
"HAVADA DEVRİM YAPTIK"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Çok şişen balon, daha büyük gürültüyle patlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY nin döküntü hali bugüne mahsus değil yıllardır bu halde.nedeni de işlerin profosyonel kişilerce yapılmaması.pilot ne anlar personel yönetiminden.ama şirketin birçok biriminin başında hala iktidar yalakası pilotlar görev yapıyor.sonuç ta ortada.sanki GAVURlarını getirdiler de her halt düzeldi.hala günde 600 uçağın indiği buna rağmen kimsenin otlamadığı Bombay(mumbai)de otlayan ,motoru-kanadı yere vuran gene bunlar.henüz bu ülkede havada hiç bir halt yapılmadı,sadece abuk kararlarla işsiz türklerin yerine palikaryalar,ermeniler,bulgarlar,ruslar ve diğerleri işe alındı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
senin o gavur dediğin pilotlar olmazsa senin globally thy allah bilir daha kaç kişiyi götürürdü..açta havacılık tarihine bir bak bakalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bunlardan önce GAVURpilot yoktu.bunlar geldi yanlarında da GAVURLARINI da getirdiler.birde utanmadan "devrim yaptık"diyorlar.eh bunların yapacağı devrim de bu kadar olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000