10 Mayıs 2017, Çarşamba 12:07:20

Teoman Tosun'dan Rusya açıklaması

Teoman Tosun, Türkiye-Rusya ilişkileri ve Moskova’ya geçen hafta başlayan Onur Air uçuşlarına ilişkin AA muhabirine değerlendirmelerde bulundu.
  • maaslar ne zaman duzelicek kımse mutlu degıl,maasların duzeldiği mesaılerın zamanında yattıgı haberlerını ne zaman alıcaz...
  • Gelsin paralarrrr, kime! başta Uçuş Işletmedeki yöneticilerine. Kim takar F/O yu? Kabin memurunu, eli mahkum garibin çıt ses çıkarması mümkün mü! Hakmış vicdanmış bunlarda bulmak zor. Bunlar garibana efe krala köle sözde yönetici sözde kıymetli yönetici cpt....tokuşturun siz bardakları...
  • Çıkar açıklama yapar umut eder herşeyi çok bilipte bilmemezlikten geldiği bir konu var onu atlıyor hep , teoman bey ne zaman çalışanın hakkını rızkını yemezsiniz o zaman bir şey kazanırsınız hak yedikce beter oluyorsunuz hala çıkmış şöyle böyle olucak diyosunuz kur hala 3 tl mi
  • Hayırlı bol kazançlar

Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, Türkiye’nin Rusya için önemli bir uçuş noktası olduğu kadar, Rusya’nın da Türkiye için önemli bir nokta olduğunu belirterek, "İkili ilişkilerde yaşanan iyileşme tüm tarafların faydasınadır." dedi.

Teoman Tosun, Türkiye-Rusya ilişkileri ve Moskova’ya geçen hafta başlayan Onur Air uçuşlarına ilişkin AA muhabirine değerlendirmelerde bulundu.

Tosun, geçen yıl havacılık sektörü açısından Türkiye ve Rusya ilişkileri nedeniyle duraklama yaşandığını, bunun hem iki ülke arasındaki ilişkiye hem de turistik taşımaya zarar verdiğini söyledi.

İki ülke arasında yaşanan olumsuz gelişmeler sonrası Onur Air olarak Rusya’da bakanlıklar seviyesinde herhangi bir zorluk çekmediklerini ifade eden Tosun, özellikle havacılık ekiplerine vize noktasında uygulanan kısıtlamaların yakın zamanda hafifletilmesini beklediklerini kaydetti.

"Gelecek için son derece umutluyuz"

Onur Air Genel Müdürü Tosun, ilişkilerin düzelmesiyle gelecek için son derece umutlu olduklarını dile getirerek, son dönemde yaşanan olumlu gelişmelerin tüm tarafların faydasına olduğunu söyledi.

Türkiye’nin, Antalya ve İstanbul gibi kentleriyle Rusya için çok önemli uçuş noktaları olduğunu vurgulayan Tosun, şunları kaydetti:

"Rusya da, Moskova ve St. Petersburg gibi kentlerle Türkiye için çok önemli bir uçuş noktasıdır. Yani Türkiye'nin Rusya için önemli bir uçuş noktası olduğu kadar, Rusya da Türkiye için önemli bir nokta. İkili ilişkilerde yaşanan iyileşme tüm tarafların faydasınadır. Türkiye’deki turizm acenteleri, Rusya’ya yönelik oldukça büyük turizm faaliyetleri yürütüyorlar. İlişkilerin düzelmesiyle önümüzdeki dönemde hava taşımacılığına yönelik talebin artmasını öngörüyoruz."

Onur Air, Moskova’daki Jukovskiy Havaalanı'na geçen hafta iniş yapan ilk uçağıyla Rusya’daki uçuş noktası sayısını 3'e çıkarmıştı.

Teoman Tosun'dan Rusya açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

calısan ~ 1 yıl önce
maaslar ne zaman duzelicek kımse mutlu degıl,maasların duzeldiği mesaılerın zamanında yattıgı haberlerını ne zaman alıcaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hancı ~ 1 yıl önce
Gelsin paralarrrr, kime! başta Uçuş Işletmedeki yöneticilerine. Kim takar F/O yu? Kabin memurunu, eli mahkum garibin çıt ses çıkarması mümkün mü! Hakmış vicdanmış bunlarda bulmak zor. Bunlar garibana efe krala köle sözde yönetici sözde kıymetli yönetici cpt....tokuşturun siz bardakları...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tabi tabi ~ 1 yıl önce
Çıkar açıklama yapar umut eder herşeyi çok bilipte bilmemezlikten geldiği bir konu var onu atlıyor hep , teoman bey ne zaman çalışanın hakkını rızkını yemezsiniz o zaman bir şey kazanırsınız hak yedikce beter oluyorsunuz hala çıkmış şöyle böyle olucak diyosunuz kur hala 3 tl mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onurlu ~ 1 yıl önce
Hayırlı bol kazançlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000