12 Ağustos 2015, Çarşamba 17:15:40

Onur Air'in yeni A330'ları geldi

Onur Havayolları, 6 adet Airbus 330 tipi uçaktan ikisini Türkiye'ye getirdi. Uçaklar Suudi Arabistan Havayolları renklerine boyandı.
  • şirket 100 uçak alsa nolur.kendini şirketin sahibi zanneden ekip planladığını iddia etme departmanından herkes bıkmış durumda.kokpit dahil.kendileri mesaileri biter bitmez servise kurulurlar,pazartesi sabahına kadar tatil.ama iş uçucuya gelince re-current günü gece 02:50z uçuş verirler.çift boşuna da ancak gece 3 te girebilirsin.hep aynı yere yatıya gönderip,akıllarınca eğlenirler.ama şunu unutmayın kimsenin ahı kimseye kalmaz...
  • bi 330 daha geldi gidiyor saudia ya ama burada haber yok ilginc
  • Artık isimlerde dökülmeye başlamış buralara... Alaaddin abi olayına gelince T...ÇE G...DE D...lI'ya amir olabilir diyorsan ve Alaaddin Sezişli'yi amir yapmıyorsan tecrübe başarı performasn merformas hikayedir. Art niyet ararım altında bunun ;) Üstelik bu amirlik verilen arkadaşların hepsi TK Dyned sınavına da cep telefonlarını kapatıp eğitimden kaçıp geldiler.
  • Hala mı ZAM yok OnurAir Kabin ekiplerine.403€=1325TL maaş yattı.Utan OnurAir.Yaşasın tebrikler THY'ye geçen K/A ve K/M arkadaşlar.Umarım devamı aynı şekilde gelir.OnurAir bu tokadı çoktan hak etti.

Geniş gövde filosunu büyüten Onur Havayolları, iki Airbus 330 daha kiraladı. Uçaklar TC-OCJ ve TC-OCİ tescillerini aldı.

Suudi Arabistan Havayolları’na ekibiyle birlikte kiralanacak olan uçaklar bu havayolunun renklerine boyandı.

Onur Havayolları, yakın tarihte 4 adet daha Airbus 330 tipi uçağı filosuna dahil edecek.

Onur Havayolları’nın, Çin, Güney Afrika, Güney Amerika ve Güney Kore bölgelere uçma hedefleri vardı. ©AirportHaber

Onur Air'in yeni A330'ları geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (70)

nafile... ~ 3 yıl önce
şirket 100 uçak alsa nolur.kendini şirketin sahibi zanneden ekip planladığını iddia etme departmanından herkes bıkmış durumda.kokpit dahil.kendileri mesaileri biter bitmez servise kurulurlar,pazartesi sabahına kadar tatil.ama iş uçucuya gelince re-current günü gece 02:50z uçuş verirler.çift boşuna da ancak gece 3 te girebilirsin.hep aynı yere yatıya gönderip,akıllarınca eğlenirler.ama şunu unutmayın kimsenin ahı kimseye kalmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 3 yıl önce
bi 330 daha geldi gidiyor saudia ya ama burada haber yok ilginc

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Durum acayip ~ 3 yıl önce
Artık isimlerde dökülmeye başlamış buralara... Alaaddin abi olayına gelince T...ÇE G...DE D...lI'ya amir olabilir diyorsan ve Alaaddin Sezişli'yi amir yapmıyorsan tecrübe başarı performasn merformas hikayedir. Art niyet ararım altında bunun ;) Üstelik bu amirlik verilen arkadaşların hepsi TK Dyned sınavına da cep telefonlarını kapatıp eğitimden kaçıp geldiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpi ~ 3 yıl önce
Hala mı ZAM yok OnurAir Kabin ekiplerine.403€=1325TL maaş yattı.Utan OnurAir.Yaşasın tebrikler THY'ye geçen K/A ve K/M arkadaşlar.Umarım devamı aynı şekilde gelir.OnurAir bu tokadı çoktan hak etti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000