06 Temmuz 2015, Pazartesi 21:16:32

Onur Air'in Brüksel uçağı AHL'ye divert etti

Onur Havayolları'nın Antalya-Brüksel seferini gerçekleştiren uçağı, yaşadığı tekniz arıza nedeniyle Atatürk Havalimanı'na divert ediyor.
  • Sorry for this guy
  • BU IKI UCAK ONURAIR IN EN GUZEL EN BAKIMLI UCAGIDIR BU IKI UCAK SIRKETIN KENDI MALIDIR BU NEDENLE COK IHTIMAM GOSTERILIR VE SEVILEN IKI UCAKTIR.ESKI UCAK YOKTUR BAKIMSIZ UCAK VARDIR.SIFIR 777 -330 LAR DUSTU.
  • Uçaklar modellere veya yılına göre değiştirilmezler. Uçakların belli iniş kalkış ve saatlerde yapılması gereken bakımları vardır. Bu uçakların bakımları da cok düzenli bir şekilde yapılıyor. Uçakların yaşları arttıkça da bakım maliyetleri ve süreleri artmaktadır. Ne zaman ki bakım maliyetleri cok fazla artıyor ve yüzü astarından pahalıya gelemeye başlıyor o zaman da şirketler uçakları ya elinden çıkartıyor yada uçuştan çekiyorlar. Bu uçaklar Onurair'in öz malı olduğu için kullanabildiği kadar kullanmak istiyordur.
  • neymis ariza? bilen var mi

Onur Havayolları'nın Antalya Havalimanı'ndan Brüksel'e gitmek üzere havalanan uçağı Atatürk Havalimanı'na divert ediyor. 

OHY841 sefer sayılı ile Belçika'nın başkenti Brüksel'e hareket eden Onur Havayolları'nın TC-ONJ tescilli Airbus A321 tipi uçağında teknik bir arıza yaşandığı ööğrenildi. Uçağın kaptan pilotu yaşanan arıza nedeniyle Atatürk Havalimanı'na divert etme kararı aldı.

Onur Air şu anda Atatürk Havalimanı 35L pistine sorunsuz bir iniş gerçekleştirdi.

Onur Air'in Brüksel uçağı AHL'ye divert etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sorry for this guy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sacma ~ 3 yıl önce
BU IKI UCAK ONURAIR IN EN GUZEL EN BAKIMLI UCAGIDIR BU IKI UCAK SIRKETIN KENDI MALIDIR BU NEDENLE COK IHTIMAM GOSTERILIR VE SEVILEN IKI UCAKTIR.ESKI UCAK YOKTUR BAKIMSIZ UCAK VARDIR.SIFIR 777 -330 LAR DUSTU.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 3 yıl önce
uzun uçuslarda sürekli tahtidi yer bagajı bırakır :)
A321 ~ 3 yıl önce
Uçaklar modellere veya yılına göre değiştirilmezler. Uçakların belli iniş kalkış ve saatlerde yapılması gereken bakımları vardır. Bu uçakların bakımları da cok düzenli bir şekilde yapılıyor. Uçakların yaşları arttıkça da bakım maliyetleri ve süreleri artmaktadır. Ne zaman ki bakım maliyetleri cok fazla artıyor ve yüzü astarından pahalıya gelemeye başlıyor o zaman da şirketler uçakları ya elinden çıkartıyor yada uçuştan çekiyorlar. Bu uçaklar Onurair'in öz malı olduğu için kullanabildiği kadar kullanmak istiyordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
onr ~ 3 yıl önce
neymis ariza? bilen var mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 3 yıl önce
hidrolik yapacakmısın?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000