30 Kasım 2016, Çarşamba 18:48:55

Onur Air'in A330 uçağı göklere veda etti

Onur Havayolları'nın bir süre önce filodan çıkardığı Airbus A330-300 tipi uçağı son uçuşunun ardından göklere veda ediyor.
  • Onurair reg altinda birsey olmadi ya,,
  • OCA uçağı tum Antalya base kabin memurlarını isyan ettiren uçak sonunda gitti. Uçak les gibi kokuyordu içi isitilamiyordu basınç problemi vardı basınç kaybı olma ihtimaline karşı kabin memurları çok uçuşta yerlerine bağlanmak zorunda kaldı. OCB ise daha beter. Basınç kaybından dolayı R-4 kapısından sürekli ses geliyor . Kalkıştan sonra su döküp dondurarak cozum üretmiş kabin ekibi . İlla konuşmamız mi gerekiyor yada kaza mi yaşanması gerekiyor ??
  • Bu uçak Asgeri ücretle çalıştı yıllarca. Kriz çıkınca az olan maaşını düşürdüler
  • Ucak asker kokenliymis

Onur Havayolları, geçtiğimiz günlerde AerCap firmasından kiraladığı iki adet Airbus A330-300 tipi uçağını filodan çıkarma kararı almıştı.

Bu uçaklardan TC-OCA kuyruk tescilli uçak, hurdaya ayrılmak üzere Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletine uçtu.

Norton Hava Üssü'ne giden uçak burada parçalanarak hurdaya ayrılacak. 1995 yılında ilk uçuşunu yapan uçak, 2010 yılından bu yana Obnur Air'de görev yapıyordu.

ONUR AIR NIGERIA İLE ANLAŞTI
Öte yandan Onur Havayolları, filosundaki bir diğer Airbus A330-300 olan TC-OCB kuyruk tescilli uçağı için Nigeria firmasıyla anlaştı. Uçağın gövdesine Nigeria logosu giydirilirken, kuyruk kısmında ise Onur Air logosuna dokunulmadı.

Nigeria firması Hristiyanların kutsal saydıkları topraklara uçuşlar gerçekleştiriyor. 

©AirportHaber

Onur Air'in A330 uçağı göklere veda etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

IL ~ 2 yıl önce
Onurair reg altinda birsey olmadi ya,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OCA GİTTİ SİRA OCB DE ~ 2 yıl önce
OCA uçağı tum Antalya base kabin memurlarını isyan ettiren uçak sonunda gitti. Uçak les gibi kokuyordu içi isitilamiyordu basınç problemi vardı basınç kaybı olma ihtimaline karşı kabin memurları çok uçuşta yerlerine bağlanmak zorunda kaldı. OCB ise daha beter. Basınç kaybından dolayı R-4 kapısından sürekli ses geliyor . Kalkıştan sonra su döküp dondurarak cozum üretmiş kabin ekibi . İlla konuşmamız mi gerekiyor yada kaza mi yaşanması gerekiyor ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asger ~ 2 yıl önce
Bu uçak Asgeri ücretle çalıştı yıllarca. Kriz çıkınca az olan maaşını düşürdüler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakan ~ 2 yıl önce
Ucak asker kokenliymis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 2 yıl önce
:))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000