11 Ekim 2016, Salı 14:29:41

Onur Air’e iletişim dalında 6 ödül birden!

Onur Air, Türkiye'nin alanında en prestijli iletişim ve reklam ödüllerinin sahiplerini bulduğu Kristal Elma 2016’da 6 ödül kazandı.
  • Çocukların paralarını zamanında ver .
  • Acaba ONURAIR da Kış uçuşlarında sıkıntı mı var? Hiçbir uçuş gözükmüyor. Biz arkadaşlarla beraber tam 20 uçuş bileti almıştık gidiş ve dönüş, Bir kaç arkadaş daha isteyince araştırdım, uçuş yok diye gösteriyor. Acaba iptal mu oldu hepsi? Acaba neden?
  • Eeeee ne de olsa duayen bir ceo var:)) yıllardır maaşlar primler zamanında yatardi azdı ama zamanında yatardi. Son bi kaç senedir duayenler sayesinde o da yatmaz oldu...
  • Durumlar iyiyken herkese zam yap bol kepceden Ama Kabine verme, durum zora girince paraları ilk kabinden kes Soruyorum Adalet Nerede

Onur Air, Türkiye'nin alanında en prestijli iletişim ve reklam ödüllerinin sahiplerini bulduğu Kristal Elma 2016’da 6 ödül kazandı.

Onur Air’in “Uçuş Saati” adlı çalışması 2 Kristal Elma ve 1 Gümüş Elma ödülü alırken “En Yalnız Emoji” adlı çalışması ise 2 Gümüş Elma ve 1 Bronz Elma ödülüne layık görüldü. Onur Air böylece bu yılki festivalde en fazla Kristal Elma kazanan havayolu oldu.

28 yıllık bir iletişim geleneği olan Kristal Elma Festivali’nde iletişim sektörünün en iyi işleri yaklaşık 15.000 kişinin katıldığı bir organizasyonda sahiplerini buldu. Onur Air’in iletişime verdiği önem gözetilerek sadece geç saatlerde değil, gündüz de uygun fiyatlara uçulabileceğini vurguladığı “Uçuş Saati” adlı çalışma Promosyon Kategorisi’ndeki Basın ve Açıkhava dallarında 2 Kristal Elma, Turizm ve Taşımacılık Kategorisi’ndeki Basın dalında ise 1 adet Gümüş Elma kazandı.

Sosyal medyada başarılı projelere imza atan Onur Air bu alandaki kampanyalarıyla da ödül almaya devam ediyor.

Bu yılki Kırmızı Ödülleri’nde de ödüllere layık görülen Onur Air’in Twitter’da düzenlediği “En Yalnız Emoji” kampanyası; Kampanya – Hizmet Kategorisi Dijital dalında Gümüş Elma, Sosyal Medya Platformu’nun Yaratıcı/Yenilikçi Kullanımı Kategorisi’nde Gümüş Elma, Sosyal Medya’da Ortak Yaratım ve Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik Katerogisi’nde ise Bronz Elma ile ödüllendirildi.

Onur Air’e iletişim dalında 6 ödül birden!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

U80 ~ 2 yıl önce
Çocukların paralarını zamanında ver .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oktay ~ 2 yıl önce
Acaba ONURAIR da Kış uçuşlarında sıkıntı mı var? Hiçbir uçuş gözükmüyor. Biz arkadaşlarla beraber tam 20 uçuş bileti almıştık gidiş ve dönüş, Bir kaç arkadaş daha isteyince araştırdım, uçuş yok diye gösteriyor. Acaba iptal mu oldu hepsi? Acaba neden?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duayen ~ 2 yıl önce
Eeeee ne de olsa duayen bir ceo var:)) yıllardır maaşlar primler zamanında yatardi azdı ama zamanında yatardi. Son bi kaç senedir duayenler sayesinde o da yatmaz oldu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adalet ~ 2 yıl önce
Durumlar iyiyken herkese zam yap bol kepceden Ama Kabine verme, durum zora girince paraları ilk kabinden kes Soruyorum Adalet Nerede

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000