23 Şubat 2016, Salı 10:04:03

Onur Air'den yepyeni hizmet

’Onur Air, müşteri seyahatlerinin kolaylaştırılması amacıyla “Bagaj Taşı-ma” isimli yeni bir hizmeti hayata geçirdi.
  • AnadoluJet candır
  • onur önce normal bagajı uçakta taşısın. Bi buçuk ay oldu valizim yok ortada =????
  • Ekiplerin uçuş parasını yatır-ma...... REZİLLER
  • İlk mi,neyin ilki??? Anadolujet'le valizlerimi evimden nasıl gönderdim o zaman??? Bakınız: http://www.anadolujet.com/aj-tr/corporate/news/offers/offer.aspx?bid=24054

’Onur Air, müşteri seyahatlerinin kolaylaştırılması amacıyla “Bagaj Taşı-ma” isimli yeni bir hizmeti hayata geçirdi. Özellikle fazla bagaj stresi ile seyahat etmek durumunda kalan müşterilerinin yolculuklarını rahatlatmak düşüncesiyle yola çıkan Onur Air havacılık sektöründe emsali olmayan bir hizmet türü geliştirdi.

Bilindiği üzere fazla bagaj ile gerçekleşen uçuşlarda seyahatin keyfini kaçıran en önemli faktörler arasında bagajlarla ilgili sorunlar öne çıkıyor. Bu nedenle Onur Air, yolcuların gerçekleşen deneyimlerini daha keyifli kılmak hedefiyle kapıdan kapıya özel çözüm getiren bir sistem kurarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir hizmet türünü aktif hale getirildi. Müşteri bagajlarının evlerinden teslim alınmasından başlayarak tüm gümrük işlemlerinin yapılması, varış noktasında ise arzu ettikleri adreste kendilerine teslim edilmesine kadar tüm süreçleri içeren yeni bir hizmet olan “Bagaj Taşı-ma” ile Onur Air yolcularının yüklerini hafifleterek daha rahat ve ayrıcalıklı seyahat etmelerini sağlamayı amaçlıyor. Türkiye’de bir ilke imza atmış olduğu ve hem yurt içi hem de yurt dışı hatları kapsayan bu hizmet ile şirket yolcularına 40 kg’dan fazla bagajları olsa bile bagajlarını uygun ücretlerle taşıma imkanı sağlayabiliyor.

İşlemler Onur Air web sitesinden kolayca yapılabiliyor

Onur Air Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Orhan Sivrikaya yeni hayata geçen Bagaj Taşı-ma hizmetiyle ilgili şunları söyledi:

“Onur Air , fazla bagaj yüküne kapıdan kapıya çözüm getiren “bagaj taşı-ma” servisi onurair.com adresindeki web sitemize eklemiştir. Müşterilerimize özgü sunulan bu hizmet sayesinde tek işlem ile adrese teslim bagaj sevki yapılabilmektedir. Fazla bagaj taşı-ma seçeneğinin on-line hizmetlerimiz arasına alınması ile yolculukları kolaylaştıran ve stresten uzak deneyimlerin ortamı hazırlanmıştır. Uçulan tüm yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarında bu hizmeti web portalimizde sunan ilk yerli taşıyıcı olmamız müşteri hizmetlerinde bizi farklı kılan yeni bir unsur olmuştur.

Ülkemiz havacılığın gelişmesinde birçok alanda liderlik etmiş olan şirketimizin yeni bir ürünle daha sektörde aynı misyonu üstlenmesinden Onur Air ailesi olarak gurur duyuyoruz.’’

Onur Air’in projede iş ortağı olan Mex Logistic Holdings şirketi Genel Müdürü Rohan Sivanathan ise “Bagaj Taşı-ma servisi, Onur Air müşterilerinin bagaj kaygısı olmadan huzurlu bir seyahat geçirmelerine vesile olacaktır. Lojistik sektöründeki uluslararası paydaşlarımızla , Onur Air müşterilerine ait fazla bagajları hızlı ve emniyetli şekilde adreslerine teslim etmek üzere sistemimiz her yönüyle aktif çalışmaktadır” dedi.
 

Onur Air'den yepyeni hizmet

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

talebe ~ 2 yıl önce
AnadoluJet candır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezill ~ 2 yıl önce
onur önce normal bagajı uçakta taşısın. Bi buçuk ay oldu valizim yok ortada =????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir başka hizmet daha ~ 2 yıl önce
Ekiplerin uçuş parasını yatır-ma...... REZİLLER

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Legolas ~ 2 yıl önce
İlk mi,neyin ilki??? Anadolujet'le valizlerimi evimden nasıl gönderdim o zaman??? Bakınız: http://www.anadolujet.com/aj-tr/corporate/news/offers/offer.aspx?bid=24054

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000