27 Temmuz 2015, Pazartesi 11:10:29

Onur Air’den müthiş projeler

Onur Havayolları ufkunu genişletiyor. Türkiye’de sıkışan havacılığı ve daralan Pazar payını genişletmek isteyen şirket ufkunu uzaklara açıyor. Toplam altı adet Airbus 330 geliyor. Uçakların uçacakları noktalar da birer birer netleşiyor. İşte Airporthaber’in özel haberi.
  • Ulan asgari ucretle e.r mi yapilir
  • Yeter artık T.B ihtar ver uyarı ver elinden geleni ardına koyma.Aksam yastığına kafanı rahatça nasıl koyuyorsun hayret sana.
  • HADİ HAYIRLISI İŞTE ATILIM BU BEYLERRR HAYIRLI VE UĞURLU OLUR İNŞAALLAH
  • DEĞİL VENEZUELLA'YA,KORE'YE,MALDİVLERE BİLE UÇSANIZ ARTIK ELİNİZDE TECRÜBELİ PERSONEL KALMAYACAK,İŞTE BÖYLE YILDA 6 DÖNEM SINIF AÇIP MEMUR ALIR,O UÇAKLARI DA MAKS.2 YIL TECRÜBELİ MEMURLARLA 1.200 TL MAAŞLA,8.95 SODEXOYLA UÇURURSUNUZ.BİZ 2 YIL ÖNCE KURTULDUK,ALLAH ORDA KALAN TÜM ARKADAŞLARI KURTARSIN.....

Onur Havayolları dünyanın önemli şirketleri arasındaki yerini almak üzere önemli kararlara imza atıyor. Şirkete toplam 6 adet Airbus 330-200 serisi uçak alınıyor. Uçakların 2 tanesi 5-7 Ağustos 2015 tarihinde filoya girecek. İki uçağın ise 17-25 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da olması bekleniyor. Airbus’tan gelecek son 2 uçağın tarihi daha sonra belli olacak.

Filosunu uzun menzilli uçaklarla güçlendirecek olan Onur Havayolları’na gelecek olan uçakların ikisi Airbus’tan ikisi Apollo Aviation Group diğer ikisi ise Aircapt firmasından kiralandı.

İlk etapta gelecek olan uçaklara geçici tescil de yapıldı. TC-OCI, TC-OCJ, TC-OCE, TC-OCF kodu ile geçici tescil yapılan uçakların iki tanesinin Suudi Arabistan Havayolları’na kiralanacağı kaydedildi.

Onur Havayolları Genel Müdürü Teoman Tosun’un Airporthaber’e yaptığı açıklamaya göre Suudi Arabistan’a gönderilecek uçakların haricinde gelecek uçaklarla ilgili önemli planlamalar yapılıyor. Tosun, “Güney Afrika, Güney Amerika ve Güney Kore gibi hedeflerimiz var. Güney Amerika’da Venezuela’nın başkanti Karakas’a, Güney Afrika’da ise Johannesburg’a uçmak için hazırlıklar yapıyoruz” dedi. Kore için ise çalışmaların sürdüğünü belirten Teoman Tosun, uzak mesafeli uçuşlar için pazar araştırmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.

©Airporthaber.com/Özel

Onur Air'e gelecek uçaklardan ikisi:Onur Air’den müthiş projeler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

Thy ~ 3 yıl önce
Ulan asgari ucretle e.r mi yapilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alkl ~ 3 yıl önce
Yeter artık T.B ihtar ver uyarı ver elinden geleni ardına koyma.Aksam yastığına kafanı rahatça nasıl koyuyorsun hayret sana.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNİSYEN ~ 3 yıl önce
HADİ HAYIRLISI İŞTE ATILIM BU BEYLERRR HAYIRLI VE UĞURLU OLUR İNŞAALLAH

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boşuna ~ 3 yıl önce
DEĞİL VENEZUELLA'YA,KORE'YE,MALDİVLERE BİLE UÇSANIZ ARTIK ELİNİZDE TECRÜBELİ PERSONEL KALMAYACAK,İŞTE BÖYLE YILDA 6 DÖNEM SINIF AÇIP MEMUR ALIR,O UÇAKLARI DA MAKS.2 YIL TECRÜBELİ MEMURLARLA 1.200 TL MAAŞLA,8.95 SODEXOYLA UÇURURSUNUZ.BİZ 2 YIL ÖNCE KURTULDUK,ALLAH ORDA KALAN TÜM ARKADAŞLARI KURTARSIN.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000