19 Nisan 2014, Cumartesi 09:09:09

ONUR AIR'DEN GAZİPAŞA ÇIKARMASI

Onur Air Havayolları şirketi temsilcileri yerel seçimlerde başkan seçilen Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek, Gazipaşa Havaalanı ile ilgili bilgi verdi.
  • Gazipaşadan istanbula sabah gidip akşama dönmek gerek, uçuş saatleri bize göre bu şekilde düzenlenmeli
  • Onurair servisi yok ama?
  • anadolu jet de sabiha gökçenden günlük uçuşlarına hazıran ayında başlıyo.yani istanbuldan o saate uçaaçagıma sabiha gökçenden sabah ögle akşam uçuşlar olcak günde üç sefer hem pegasus sabah akşam 2 anadolu jet öglen hem ucuza hem zamanında giderim sabiha gökçenden...
  • ucus saatleri yanlis alanya turizm bolgesidir oraya ucacak kisilerin buyuk cogunlugu tatilini otellerde gecirmek icin gidecekler peki simdi saatleri inceleyelim en basta otellerde odaya giris saati 14:00 bosaltma saati 12:00 dir. istanbuldan ucagimiz 14:30 da rotarsiz kalktigini dusunelim 15:45 te ordayiz valizlerler beklemek almak oldumu 16:15 gazipasa alanya arasi 45 km oldumu 17:00 otele giris islemleri vs 17:30 en iyi ihtimalle odandasin yani gun bitti cikista ise gazipasa dan 18:20 hareket otelden 12:00 de cikacagini dusunursen yine birgun daha gitti ...

Onur Air Havayolları şirketi temsilcileri yerel seçimlerde başkan seçilen Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek, Gazipaşa Havaalanı ile ilgili bilgi verdi.

Onur Air Havayolları Şirketi Genel Müdür Yardımcısı ve Tarifeli Hatlar Müdürü Orhan Sivrikaya, Tarifeli Hatlar Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Bacı, İstanbul Acente Satış ve Pazarlama Sorumlusu Yalçın Kayrak, Antalya Acente Satış ve Pazarlama Sorumlusu Durmuş Ali Gökmen, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti.

Onur Air Havayolları Şirketi Genel Müdür Yardımcısı ve Tarifeli Hatlar Müdürü Orhan Sivrikaya, 25 Nisan’da filosunda bulunan 180 kişilik A320 uçakları ile ilk sefere başlayacak Onur Air’in, her gün Atatürk Havaalanı’ndan saat 14.30 ‘da Gazipaşa’ya, Gazipaşa’dan ise 18.20’de Atatürk Havaalanı’na uçacağını açıkladı.

Gazipaşa’dan Atatürk Havalimanı’na yolcu taşıyacak tek firmanın Onur Air olduğunu belirten Sivrikaya, “Bilet fiyatlarımızda kampanya düzenledik. Bilet fiyatlarımız çok ekonomik. Bizden önce yılda 2 kez seyahat edenler, bizimle 4 kez seyahat edecek. Talep yoğunluğuna göre gün içindeki seferlerimizi ve saatlerimizi yeniden düzenleyebiliriz.” dedi.

Gazipaşa Havalimanı’nın turizm ve bölgenin kalkınması için önemine dikkat çeken Başkan Yücel de, “Alanya’nın en büyük sıkıntısının ulaşım olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Gazipaşa Havalimanı hem turizm hem de bölgemiz için çok önemli. Onur Air’in Atatürk Havalimanı’na inmesiyle de bir ilk gerçekleşmiş olacak. Onur Air’in Gazipaşa’dan uçuş gerçekleştirmesi bölgemize büyük kazanımlar getirecektir. Şimdiden Alanyamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.

ONUR AIR'DEN GAZİPAŞA ÇIKARMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Adem sönmez ~ 4 yıl önce
Gazipaşadan istanbula sabah gidip akşama dönmek gerek, uçuş saatleri bize göre bu şekilde düzenlenmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Onurair servisi yok ama?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saw ~ 4 yıl önce
anadolu jet de sabiha gökçenden günlük uçuşlarına hazıran ayında başlıyo.yani istanbuldan o saate uçaaçagıma sabiha gökçenden sabah ögle akşam uçuşlar olcak günde üç sefer hem pegasus sabah akşam 2 anadolu jet öglen hem ucuza hem zamanında giderim sabiha gökçenden...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ucus saatleri... ~ 4 yıl önce
ucus saatleri yanlis alanya turizm bolgesidir oraya ucacak kisilerin buyuk cogunlugu tatilini otellerde gecirmek icin gidecekler peki simdi saatleri inceleyelim en basta otellerde odaya giris saati 14:00 bosaltma saati 12:00 dir. istanbuldan ucagimiz 14:30 da rotarsiz kalktigini dusunelim 15:45 te ordayiz valizlerler beklemek almak oldumu 16:15 gazipasa alanya arasi 45 km oldumu 17:00 otele giris islemleri vs 17:30 en iyi ihtimalle odandasin yani gun bitti cikista ise gazipasa dan 18:20 hareket otelden 12:00 de cikacagini dusunursen yine birgun daha gitti ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000