10 Ocak 2016, Pazar 10:19:38

Onur Air Uzakdoğu pazarına A330 ile girecek

Onur Havayolları, filosundaki TC-OCB kuyruk tescilli Airbus A330 tipi uçağını filodan çıkardı. Öte yandan Onur Air'in filosuna 3 adet daha A330 tipi uçak ekleyeceği iddia edildi.
  • bu cesur kararı alan girişimcilere allah kolaylık versin. gayret ettikden sonra başarılamayacak iş yoktur
  • ya o ekip planladığını iddia etme departmanıyla nasıl olacak çin operasyonu merak ediyorum.Daha cuma akşamı çıkardığınız programı bile 10 dk.sonra tebliğiniz var diye bozuyorsunuz.Hele khb...sadece ofisle arası iyi olanlar cidde'den Erbil'e Erbil'den Cidde'ye,iç hat uçmayan mı dersin,millet ocak ta isteği dışında izne çıkarken ağustos ta düğün yapan,izne çıkan mı dersin.Adaletsizlikle,haksızlıkla nereye kadar?Ne vizyonunuz belli ne ekipleri yönetme tarzınız...
  • Bunlarda da ne yüz varmış! Burada bu kadar deşifre oluyorlar, ama utanma sıkılma yok. Bu nasıl bir koltuk arkadaş? Teoman Tosun 3 maymunu oyna, sürekli millete La Fontain'den masallar anlat, Tülay Bulut sen de lise mezunu olup yabancı dilin olmadan zaten başka bir yerde yönetici sıfatıyla bulunamazsın. Koltuk aşkına ekipleri satışa devam. Sonra da TK ya gidene etmediğini bırakma. Ayrılmak isteyen de zor bela ayrılıyor. Bu nasıl iş arkadaş! Allah'tan bu dertten geç de olsa kurtulduk. Allah kalanlara Peygamber sabrı versin. Emekçi ekip arkadaşlarımız hayırlısıyla kurtulsunlar inşallah bu cendereden.
  • Inanalimmi ben. Sahsen emekli bir havaciyim Personelini sevindirecek Haberi, bizim havaci kosesinde bekliyorum. Onur Air den bekliyoruz.,

Onur Havayolları, filosunda bulunan 2010 yılında filosuna dahil ettiği Airbus A330 tipi uçağını filodan çıkardı. 

İlk uçuşunu 1995 yılında yapan TC-OCB tescilli uçak, dünyanın en büyük uçak kiralama firmalarından AerCap'a geri gönderildi. Filodan ayrılan uçak geçtiğimiz Cuma günü Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yaparak Lourdes'a uçtu.

ONUR AIR'DEN UZAKDOĞU HAMLESİ
Onur Havayolları'nın Uzakdoğu pazarına girmek için yaptığı çalışmaları AirportHaber geçtiğimiz yaz okuyucularına duyurmuştu. Bu kapsamda filosundaki geniş gövde uçak sayısını da artırmaya başlayan Onur Air'in TC-OCL tescilini de aldığı öğrenildi. Bu tescilin de geçtiğimiz günlerde filoya dahil edilen geniş gövdeli Airbus A330 olacağı gelen bilgiler arasında.

Öte yandan Onur Air'in iki adet geniş gövdeli A330 tipi uçağı kendi renklerine boyayıp Uzakdoğu pazarında kullanacağı öğrenildi. 

Uzakdoğu pazarına ilişkin Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, AirportHaber'e yaptığı açıklamada “Çin çok büyük bir ülke. Hem ticari kapasitesi hem de turizm potansiyeli olarak mutlaka girmemiz gereken bir pazar” demişti.

©AirportHaber

Onur Air Uzakdoğu pazarına A330 ile girecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

helal olsun ~ 2 yıl önce
bu cesur kararı alan girişimcilere allah kolaylık versin. gayret ettikden sonra başarılamayacak iş yoktur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik ~ 2 yıl önce
ya o ekip planladığını iddia etme departmanıyla nasıl olacak çin operasyonu merak ediyorum.Daha cuma akşamı çıkardığınız programı bile 10 dk.sonra tebliğiniz var diye bozuyorsunuz.Hele khb...sadece ofisle arası iyi olanlar cidde'den Erbil'e Erbil'den Cidde'ye,iç hat uçmayan mı dersin,millet ocak ta isteği dışında izne çıkarken ağustos ta düğün yapan,izne çıkan mı dersin.Adaletsizlikle,haksızlıkla nereye kadar?Ne vizyonunuz belli ne ekipleri yönetme tarzınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Umutsuz ~ 2 yıl önce
Bunlarda da ne yüz varmış! Burada bu kadar deşifre oluyorlar, ama utanma sıkılma yok. Bu nasıl bir koltuk arkadaş? Teoman Tosun 3 maymunu oyna, sürekli millete La Fontain'den masallar anlat, Tülay Bulut sen de lise mezunu olup yabancı dilin olmadan zaten başka bir yerde yönetici sıfatıyla bulunamazsın. Koltuk aşkına ekipleri satışa devam. Sonra da TK ya gidene etmediğini bırakma. Ayrılmak isteyen de zor bela ayrılıyor. Bu nasıl iş arkadaş! Allah'tan bu dertten geç de olsa kurtulduk. Allah kalanlara Peygamber sabrı versin. Emekçi ekip arkadaşlarımız hayırlısıyla kurtulsunlar inşallah bu cendereden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzayli. ~ 2 yıl önce
Inanalimmi ben. Sahsen emekli bir havaciyim Personelini sevindirecek Haberi, bizim havaci kosesinde bekliyorum. Onur Air den bekliyoruz.,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000