21 Eylül 2016, Çarşamba 21:39:15

Onur Air uçağında sigara içti yakalandı

Onur Havayolları'nın Berlin-Antalya seferinde bir yolcu, tuvalette sigara içtiği gerekçesiyle hakkında rapor tutularak emniyete teslim edildi.
  • 330, 777 de is ariyorum
  • Nargile daha iyi
  • Şimdi olay şöyle oldu ucakta sigara satmişlar yolcuya yolcuda sigara gercekmi diye yada bir sorun varmı diye denemiş bir tane ne var yani! Madem sigara içmek yasak satılmasında uçaklarda ! Kabin ekipleri iyice bakkalcı oldu artık ! Yolcuyu tahrik etmişler sigara satmakla ! :)
  • Onur da uçuş primleri ödenmiyor muş doğru mu?

Onur Havayolları'nın Almanya'nın başkenti Berlin'den Antalya'ya yaptığı seferde bir yolcu, uçak tuvaletinde sigara içti.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Airbus A330 tipi uçakla gerçekleştirilen seferde, B.T. isimli yolcu uçağın tuvaletine girerek sigara içmeye başladı. Tuvaletteki dedektörü kağıt mendille kapatan ancak başarılı olamayan yolcu, dedektörün devreye girmesi sonucu kabin ekipleri tarafından sigara içerken yakalandı.  

Uçak Antalya Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra yolcu hakkında rapor tutularak polise teslim edildi. Yolcu emniyetteki sorgusunun ardından serbest bırakıldı. 

©AirportHaber

Onur Air uçağında sigara içti yakalandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Ayjet mezunuyum ~ 2 yıl önce
330, 777 de is ariyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T ~ 2 yıl önce
Nargile daha iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İçen haklı! ~ 2 yıl önce
Şimdi olay şöyle oldu ucakta sigara satmişlar yolcuya yolcuda sigara gercekmi diye yada bir sorun varmı diye denemiş bir tane ne var yani! Madem sigara içmek yasak satılmasında uçaklarda ! Kabin ekipleri iyice bakkalcı oldu artık ! Yolcuyu tahrik etmişler sigara satmakla ! :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Prim ~ 2 yıl önce
Onur da uçuş primleri ödenmiyor muş doğru mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok ~ 2 yıl önce
Ne yapacaksın sen mi ödeyeceksin? allahım yaa işinize bakın arkadaş.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000