31 Temmuz 2016, Pazar 16:50:07

Onur Air uçağı Antalya'ya acil iniş yaptı

Onur Havayolları'nın Kıbrıs-İstanbul seferini gerçekleştiren uçağı kalkışından kısa bir süre sonra Antalya Havalimanı'na acil iniş yaptı.
  • Burada her konunun altına yorum yazanların derdi 'konuyla ilgili yazanlar hariç' boş ve ezik olmalarıdır, ortak yönlerinin hep aynı olmasıdır. Gün içerisinde yeterli seviyede çalışamadıkları ya da 'akıllarını kullanamadıkları için' hiç çalışmadıkları bu sebebten dolayı yorgun olmamaları, karakterlerinde eksikliklerin olmaları ve insanlar hakkında ileri geri yorumlar yaparak ne kadar insan vasıflarından noksan olmalarıdır. ALLAH herkesin gönlüne göre versin.
  • arkadaşlar merhaba.daha önce batan bir havayolu şirketinde çalıştım.dizilerdeki jason' a çok benziyorum.onur'a gelsem nasıl çabucak eyitimci olabilirim.kimseye yazmam...
  • Ercan uçuşu normaldir.
  • Onurda feto operasyonu ne zaman.

Onur Havayolları'nın bugün gerçekleştirdiği Kıbrıs-İstanbul seferini yapan uçağı, Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Ercan Havalimanı'ndan 8Q205 sefer sayısı ile havalanan Onur Air'e ait Airbus A321 tipi uçağın kabin basıncı düştü.

Uçağın kaptan pilotu Antalya'ya divert ederek, TC-ONJ kuyruk tescilli A321 tipi uçağı Antalya Havalimanı'na sorunsuz bir şekilde indirdi.
Onur Air uçağı Antalya'ya acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

Değersizler ~ 2 yıl önce
Burada her konunun altına yorum yazanların derdi 'konuyla ilgili yazanlar hariç' boş ve ezik olmalarıdır, ortak yönlerinin hep aynı olmasıdır. Gün içerisinde yeterli seviyede çalışamadıkları ya da 'akıllarını kullanamadıkları için' hiç çalışmadıkları bu sebebten dolayı yorgun olmamaları, karakterlerinde eksikliklerin olmaları ve insanlar hakkında ileri geri yorumlar yaparak ne kadar insan vasıflarından noksan olmalarıdır. ALLAH herkesin gönlüne göre versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eski sagacı ~ 2 yıl önce
arkadaşlar merhaba.daha önce batan bir havayolu şirketinde çalıştım.dizilerdeki jason' a çok benziyorum.onur'a gelsem nasıl çabucak eyitimci olabilirim.kimseye yazmam...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 2 yıl önce
Eyitimci olmak için ilk önce eğitim yazmasını doğru birşekilde bilmen gerekiyor
KKTC ~ 2 yıl önce
Ercan uçuşu normaldir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yelekli ~ 2 yıl önce
Onurda feto operasyonu ne zaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000