16 Aralık 2015, Çarşamba 11:23:54

Onur Air rekorları alt üst etti

Onur Air, saniyede 11 bilet sattığı zaman dilimiyle ilgili olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek için başvuruda bulunacak.
  • Madem memnun değilsiniz neden grev yapmıyorsunuz cocuklar.koyun gibi susarsınız ancak
  • O kdr bilet satiliyor. Havalar atiliyor sirketimiz buyuyor...yeni yeni routlar aliniyor. Eee kabine napiliyor. Maaslar asgari ucretin altinda neredeyse. Yillarini vermis memurla 1 aylik memur ayni maasi ariyo. Bence siz bu konuda giness rekorlar kitabina girin.
  • Kabinin iyileşmesi disipline olması kabin hizmetler müdürüne bağlıdır...bu şirkete bi NilgunUyan gerek Ozaman görün siz Onu Aır in kabinini..
  • nedir 3000 Euro eğitim parası taahhütname arkadaş, sözleşmedeki maddede ihbar süresi 3 maaş nedir tam bir sömürge şirket verdiğin ne ki !!!!!

Onur Air’in bir saatte sattığı bilet rekoru ise 20 bin 157 adet oldu. Şirket, 2016 yılı için 550 bin bileti 39 TL ve 39 USD’den satışa sunmuştu.

Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, tüm 2016 yılı için satışa sunulan kampanya biletlerinin an itibariyle 370 binden fazlasının satıldığını belirterek, “Kampanyanın başladığı ilk günlerde 3 Aralık günü saat 16.00 ile 17.00 arasında 20 bini aşkın bilet satıldı. Bu saat dilimi içerisinde bir saniyede 11 bilet satılan oran ise en kısa zaman diliminde en yüksek bileti sattığımız an oldu. Kampanya sonunda bu kayıtları bir rekor olarak tescil ettirebiliriz” diye konuştu.

Şirketin bu süreçte 200 bin adet civarında da kampanya dışı olağan bilet satışı gerçekleştirdiği açıklandı.

Kampanya sırasında gerçekleşen satış oranlarının Türkiye’de bugüne kadar uçak sayısına oranla gerçekleşmiş en yüksek satış olduğu tahmin ediliyor.

Kampanya kapsamında, Onur Air aynı gün 90 bin'i aşkın bilet satarak bugüne kadarki en yüksek satış grafiğini yakaladı. Kampanyanın 14. gününde satışa sunulan 550 bin biletin 374.682 adedi satıldı. Bilet alanların en yüksek tercihi 2016 yaz aylarında denize kıyısı bulunan tatil şehirleri oldu. Kampanya dahilinde en çok bilet satışının yapıldığı şehir Antalya. Kampanyada en çok tercih edilen dış hat noktası Amsterdam.

İsmi açıklanmayan tek bir kişinin aldığı en fazla bilet sayısı 84 tek yön bilet ile İstanbul-İzmir arasında.

Onur Air rekorları alt üst etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Cpt ~ 3 yıl önce
Madem memnun değilsiniz neden grev yapmıyorsunuz cocuklar.koyun gibi susarsınız ancak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isim ~ 2 yıl önce
cok dogru soyluyor. gitmeyin ucuslara, ama o biraz yurek ister. eger birseylerin degismesini istiyorsaniz. birlik olun. kaybetcek neyiniz var. is mi yok ac mi kalcaksiniz. kusurabakmayin ama bunu siz yapiyorsunuz kendinize
mmr ~ 3 yıl önce
O kdr bilet satiliyor. Havalar atiliyor sirketimiz buyuyor...yeni yeni routlar aliniyor. Eee kabine napiliyor. Maaslar asgari ucretin altinda neredeyse. Yillarini vermis memurla 1 aylik memur ayni maasi ariyo. Bence siz bu konuda giness rekorlar kitabina girin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memnun ~ 3 yıl önce
Herkes memnun halinden .yoksa herkes senin gibi yazardı buraya .kamuoyu olustururdu.Yine de gercekleri yazmıssın .Allah yardımcımız olsun.Eline sağlik
Angel ~ 3 yıl önce
Kabinin iyileşmesi disipline olması kabin hizmetler müdürüne bağlıdır...bu şirkete bi NilgunUyan gerek Ozaman görün siz Onu Aır in kabinini..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XXXL ~ 3 yıl önce
nedir 3000 Euro eğitim parası taahhütname arkadaş, sözleşmedeki maddede ihbar süresi 3 maaş nedir tam bir sömürge şirket verdiğin ne ki !!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000