04 Kasım 2016, Cuma 09:50:41

Onur Air iki adet A330 uçağını filodan çıkarıyor

Onur Havayolları, filosundaki Airbus uçaklarından iki adet A330-300'ü gönderme kararı aldı.
  • Patron zegin olsun diye yöneticiler bilmiyorki ne yapsınlar. Söylüyorum bir gün sizinde başınıza gelecek... Göreceksiniz, o gün gelince 40 yaşındaki ekzeminer beni niye fail etti demeyin. Alacagınız bonuslar yanınıza kar kalmaz, ilahi adalet buna engel olacaktır..
  • En Saglam Onur su anda
  • umarım mayıs ayına kadar idari sorunlarını çözerler yoksa durum hiç iyi değil.
  • Suriye ve ırak daki operasyonlar 2 aydan fazla sürerse 2017 yi de kaybederiz. Reis duy sesimizi. Bizim oraları kontrol etmeye elbet gücümüz yeter ama, bu durumu fırsat bilen düşmanlarımîz Türkiyede savaş varmış gibi gösteriyor. Savaş olan bir ülkeye hangi turist gelmek ister. El alemin ağzı torba değil ki büzelim. Bir an önce sükûneti sağlarsak Esnaf ve halkımız için daha faydalı olur.

Onur Havayolları filosundaki Airbus A330-300 tipi uçaklardan iki tanesini envanterinden çıkarıyor. 

Halihazırda Onur Air filosunda görev yapan TC-OCA ve TC-OCC kuyruk tescilli iki Airbus A330-300 tipi uçağın gönderilmesine karar verildi.

AerCap şirketinden kiralanan iki uçağın da filodan çıkmasıyla Onur Havayolları bünyesindeki Airbus A330 sayısı 8'i A330-200 ve biri de A330-300 olmak üzere 9'a düşecek. Filodaki toplam uçak sayısı ise 25'e düşmüş olacak.

Onur Air iki adet A330 uçağını filodan çıkarıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Patron ~ 2 yıl önce
Patron zegin olsun diye yöneticiler bilmiyorki ne yapsınlar. Söylüyorum bir gün sizinde başınıza gelecek... Göreceksiniz, o gün gelince 40 yaşındaki ekzeminer beni niye fail etti demeyin. Alacagınız bonuslar yanınıza kar kalmaz, ilahi adalet buna engel olacaktır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onur ~ 2 yıl önce
En Saglam Onur su anda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çookkk ~ 2 yıl önce
Sorma okadar sağlam ki !?
Vermiyor ~ 2 yıl önce
Daha çalışanların maaşlarını veremiyor
Manda ~ 2 yıl önce
İyi misin sen? Ruh hastası
Pardon ~ 2 yıl önce
Ne açıdan en saglam
Hadi ordan ~ 2 yıl önce
Evet en saglam,4 aydir prim yatmiyor,euro 1 yil 3 e sabitlendi, harcirah 3 te 1 dustu, unvan farklari kesildi, kabin,kokpite hergun yeni fantezi,sirket kimin,kime satildi,satildimi bilen yok,,,,yani saglamininda çürügününde...
onur saglam yazana ~ 2 yıl önce
hoysam hocam sen misin?
jeds ~ 2 yıl önce
umarım mayıs ayına kadar idari sorunlarını çözerler yoksa durum hiç iyi değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 2 yıl önce
Suriye ve ırak daki operasyonlar 2 aydan fazla sürerse 2017 yi de kaybederiz. Reis duy sesimizi. Bizim oraları kontrol etmeye elbet gücümüz yeter ama, bu durumu fırsat bilen düşmanlarımîz Türkiyede savaş varmış gibi gösteriyor. Savaş olan bir ülkeye hangi turist gelmek ister. El alemin ağzı torba değil ki büzelim. Bir an önce sükûneti sağlarsak Esnaf ve halkımız için daha faydalı olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000