30 Aralık 2015, Çarşamba 14:23:33

Onur Air filosuna yeni uçak

Onur Havayolları filosuna yeni bir A330 dahil ediyor.
  • Onur zam falan yapmayacak. Ver elini pegasus. Antalyaya base aç 10 kaptan var şuanda bekleyen. Zaten bunu her iki şirkette biliyordur :) maksat başkalarıda duysun, daha kalabalık gidelim oraya.
  • Son bir not... İstanbul'a dönüş yolunda Teoman Tosun'a, çalışanların belki de en çok merak ettiği şu soruyu sordum: " Çalışanların maaşlarına zam olacak mı?" Teoman bey çalışanları umutlandıran şu cevabı verdi: "Kendi yapımızı oturtturduk. Şirket hisselerini daha iki ay önce Cankut bey aldı. Hisseleri biraz daha artırırsa Cankut bey ile maaşlara zam konusunu konuşacağım" Cankut bey şu anda hisselerin yüzde 79'una sahip durumda. Çok yakında tamamını alması bekleniyor. Yani çalışanlar için zam çok uzakta değil... yaw hee heee
  • Eski ucak yoktur bakimsiz ucak vardir. A6-EKW dunyadaki en ozel A 330-200 ucaklarindan birisiydi. OnurAir sirketine, en ust seviyedeki calisanlardan (kaptan), en alt seviyeve kadar (kabin memuru) hayirli olsun. Kazasiz, kirimsiz ucuslari olsun.
  • IST-CUN hatti icin galiba bu ucak

Onur Havayolları filosunu genişletme çalışmalarına devam ediyor. Şirketin yeni bir A330-243 tipi uçağı bünyesine katmaya hazırlandığı öğrenildi.

Bu uçakla birlikte filosundaki A330 sayısını 10'a çıkaracak olan Onur Air, uçağa TC-OCH kuyruk tescilini verdi.

Daha önce Emirates filosunda bulunan uçağın Fransalı Regio Lease firmasından kiralandığı ve önümüzdeki günlerde İstanbul'da olacağı öğrenildi.

©AirportHaber


 

Onur Air filosuna yeni uçak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

Zam ~ 3 yıl önce
Onur zam falan yapmayacak. Ver elini pegasus. Antalyaya base aç 10 kaptan var şuanda bekleyen. Zaten bunu her iki şirkette biliyordur :) maksat başkalarıda duysun, daha kalabalık gidelim oraya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hee heee ~ 3 yıl önce
Son bir not... İstanbul'a dönüş yolunda Teoman Tosun'a, çalışanların belki de en çok merak ettiği şu soruyu sordum: " Çalışanların maaşlarına zam olacak mı?" Teoman bey çalışanları umutlandıran şu cevabı verdi: "Kendi yapımızı oturtturduk. Şirket hisselerini daha iki ay önce Cankut bey aldı. Hisseleri biraz daha artırırsa Cankut bey ile maaşlara zam konusunu konuşacağım" Cankut bey şu anda hisselerin yüzde 79'una sahip durumda. Çok yakında tamamını alması bekleniyor. Yani çalışanlar için zam çok uzakta değil... yaw hee heee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayirli olsun!! ~ 3 yıl önce
Eski ucak yoktur bakimsiz ucak vardir. A6-EKW dunyadaki en ozel A 330-200 ucaklarindan birisiydi. OnurAir sirketine, en ust seviyedeki calisanlardan (kaptan), en alt seviyeve kadar (kabin memuru) hayirli olsun. Kazasiz, kirimsiz ucuslari olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cancuncon ~ 3 yıl önce
IST-CUN hatti icin galiba bu ucak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlışın var ~ 3 yıl önce
Bu uçak İSTANBUL ÇIKIŞLI ITO-HNL-KOA ve dahası var bitmedi yine İSTANBUL ÇIKIŞLI EGAR-YWKS-NZ12-EGAH uçuşları için kiralandı. :D :D :D :D

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000