26 Mayıs 2015, Salı 16:40:34

Onur Air de artık puanlarla uçuracak

Türkiye'nin özel havayolu şirketerinden Onur Air de müşteri sadakat programı başlattı.
  • Ne belalı yermiş bu ercan. Konu nerelere gelmiş...
  • Sendika haktır doğru. Sendikanın kthy i batırması hak mıdır? Yüzlerce insanın mağdur olması hak mıdır? Cas şirketinin grev hazırlığında olup iş yavaşlatması yolcuları mağdur etmesi hak mıdır? Kktc nin haktan anladığı bu. Zam yapmazsan eylem yaparım. Başbakana giderim. Hizmet vermem. Havasen zihniyeti değişmediği sürece sendika hak falan değildir...
  • Sendika haktır fakat devlet bu işin üzerinde fazla durmuyor o yüzden özel şirketlerde boyun büke büke çalışıyoruz.Ve herkesin hakkı yeniyor herkes birbirinin üzerine çıkmaya ezmeye çalışıyor mobing hat safhada bazen lanet edip köyüme döneyim diyorum.
  • Biri ercanı yazmış. Bence az bile yazmış. Kthy artıklarından alınan hizmet bu kadar olur. Ayrıca sendikalı olmaları da büyük tehlike kktc de. Kthy nı batırdıkları gibi şimdi de ercanı batıracaklar. Yakında iş yavaşlatmalar başlıyor dikkat edin.

Türkiye'nin özel havayolu şirketerinden Onur Air de müşteri sadakat programı başlattı. Diğer şirketlerde olduğu gibi uçtukça puan kazandıracak sistemde yolcular biriktirdiği puanlarıyla bedava uçuş yapabilecek.

'OnurExtra' adı verilen sistemi resmi internet sitesi üzerinden duyuran şirket, burada yolcularını bilgilendirecek detaylara da yer verdi.

Onur Air'in müşteri sadakat programıyla ilgili detaylar için resme tıklayın...

Onur Air de artık puanlarla uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ne belalı yermiş bu ercan. Konu nerelere gelmiş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sendika haktır doğru. Sendikanın kthy i batırması hak mıdır? Yüzlerce insanın mağdur olması hak mıdır? Cas şirketinin grev hazırlığında olup iş yavaşlatması yolcuları mağdur etmesi hak mıdır? Kktc nin haktan anladığı bu. Zam yapmazsan eylem yaparım. Başbakana giderim. Hizmet vermem. Havasen zihniyeti değişmediği sürece sendika hak falan değildir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sendika ~ 3 yıl önce
Sendika haktır fakat devlet bu işin üzerinde fazla durmuyor o yüzden özel şirketlerde boyun büke büke çalışıyoruz.Ve herkesin hakkı yeniyor herkes birbirinin üzerine çıkmaya ezmeye çalışıyor mobing hat safhada bazen lanet edip köyüme döneyim diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Biri ercanı yazmış. Bence az bile yazmış. Kthy artıklarından alınan hizmet bu kadar olur. Ayrıca sendikalı olmaları da büyük tehlike kktc de. Kthy nı batırdıkları gibi şimdi de ercanı batıracaklar. Yakında iş yavaşlatmalar başlıyor dikkat edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000