28 Ocak 2017, Cumartesi 10:03:01

Onur Air bir uçağını daha gönderdi

Onurr Havayolları, Amerikalı leasing firması Aviation Capital Group'tan (ACG) kiraladığı bir A320 uçağını daha filodan çıkardı.
  • Malum sektör büyük krizde,bazi firmalar krize kücülerek tedbir alirlar,onurair de bu tarafta karar kilmis gözüküyor,köklü bir Firma birakin isini yapsin insanlar ekmek yesin.yoluna devam Onurair...
  • Onur air iyi bir firma, kisa zamanda hak ettigi yerlere gelmesi temennisindeyiz..
  • Yunan devleti Teröristleri vermiyor, onurda da yunan çetesi var ya hani. Hah onları şirkette tutmak reisi kızdırırsa ya?
  • Giden ucaklar eski teknolojiye sahip CEO model A320'ler. Bu ucaklar ekonomik omurlerini tamamladigi icin gonderiliyor. NEO modelleri %15 yakit tasarrufu sagliyor.

Onur Havayolları, Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Kaliforniya merkezli leasing firması Aviation Capital Group'tan (ACG) kiraladığı bir uçağını daha filodan çıkardı.

ACG'den kiralanarak 2011 yılında filoya katılan TC-OBN kuyruk tescilli Airbus A320 tipi uçak, kira süresinin dolması nedeniyle filodan çıkarıldı.

Bu uçağın gönderilmesiyle birlikte Onur Air filosundaki toplam uçak sayısı 23'e düştü.

©AirportHaber

Onur Air bir uçağını daha gönderdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

IL ~ 1 yıl önce
Malum sektör büyük krizde,bazi firmalar krize kücülerek tedbir alirlar,onurair de bu tarafta karar kilmis gözüküyor,köklü bir Firma birakin isini yapsin insanlar ekmek yesin.yoluna devam Onurair...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabir ~ 1 yıl önce
Onur air iyi bir firma, kisa zamanda hak ettigi yerlere gelmesi temennisindeyiz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Makalaka ~ 1 yıl önce
Yunan devleti Teröristleri vermiyor, onurda da yunan çetesi var ya hani. Hah onları şirkette tutmak reisi kızdırırsa ya?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ceo ~ 1 yıl önce
Giden ucaklar eski teknolojiye sahip CEO model A320'ler. Bu ucaklar ekonomik omurlerini tamamladigi icin gonderiliyor. NEO modelleri %15 yakit tasarrufu sagliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski uçak ~ 1 yıl önce
Giden uçak eski ondan gönderiliyor dediğin için Onur hakkında bir bilginin olmadığı anlaşılıyor. Giden uçak eskiydi evet bunun yanında Onurun filosunda bulunan en genç uçaktı. Diğerleri senece daha eski. Onurun durumu ne olucak belli değil, hep bir muamma
Onur'da zaten ~ 1 yıl önce
Neo siparişi verdi :)))))))))))))))))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000